AnOxident balance zobu pasta, 75ml

AnOxident balance zobu pasta, 75ml

Produkta ID: TEIH01 Ražotājs: AnOxident Balance

7,90 

 • Izpārdots
 • Produkta apraksts

  ANTIOKSIDANTU UN GLIKOZES BARJERAS TEHNOLOĢIJA ZOBU UN SMAGANU AIZSARDZĪBAI

  Glikozes barjeras ZOBU PASTA ar antioksidantiem 75 ml.
  Inovatīva, patentēta LF-NFQ® un DUOX sistēma. Neitralizē diabēta izraisīto siekalu glikozes uzkrāšanos uz zobiem un smaganu virsmām.

  Zobu pasta paredzēta ikvienam, kurš lieto ar cukuru bagātu uzturu – bērniem, pieaugušajiem un jo īpaši diabēta pacientiem. Kā zināms, tad diabēta pacientiem mutē uzkrājas divreiz vairāk siekalu ar četras reizes vairāk cukuru. Zobu pastas unikālās ipašības izveido glikozes aizsargbarjeru un iznīcina kaitīgās baktērijas ap zobiem un smaganām, samazinot periodonta problēmu risku, kas saistīts ar uzturu, kurā palielināts glikozes daudzums, vai ar diabētu. AnOxident balance zobupasta satur fluorīdu augstā līmenī, tāpēc zobupasta ir labi piemērota arī bērniem.

  Lietošana: Tīriet zobus  pēc katras ēdienreizes un pirms gulētiešanas 2 minūtes. Pēc tīrīšanas, izskalojiet muti ar AnOxident balance mutes skalojamo šķīdumu. Lieko šķidrumu izspļaujiet. Neskalot muti ar ūdeni!

  SASTĀVS: Excipients, Sodium Monofluorophosphate 1.14% w/w (1500 ppm fluoride ion), Xylitol, Milk Protein Extract, Milk Substrate, Cucumis Melo, Apo Lactoferrin-NFQ®, Lactoferrin-NFQ®

  Brīdinājums par alerģiju: satur piena daļiņas. Papildinformāciju skatīt lietošanas instrukcijā!

  Ražotājs: Taradon Personal Care, Luksemburga

  Līdzīgi produkti