Opalescence baltinoša zobu pasta

Opalescence baltinoša zobu pasta

Produkta ID: LD875329 Ražotājs: Opalescence

6,80 15,56 

Notīrīt

Produkta apraksts

Opalescence baltinoša zobupasta:

Pamēģinot šo zobu pastu, citu nevienu vairs negribēsiet! Atspirdzinoša, tīra un svaiga garša!

  •  Aizsardzība jutīgiem un/vai balinātiem zobiem;
  •  Efektīva kariesa profilaksē;
  •  Perfekti nodrošina baltu smaidu;
  •  Aizsargā emalju, zema abrazivitāte;
  •  Svaiga piparmētru garša;
  • Palīdz novērst zobu sairšanu.

Uzmanību: Glabāt bērniem līdz 6 gadu vecumam nepieejamā vietā. Ja nejauši norīts lielāks pastas daudzums, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību. Pārtraukt lietošanu un griezties pie zobārsta, ja jūtīgums saglabājies vai palielinās. Jutīgi zobi var nozīmēt, ka nepieciešama zobārsta palīdzība. Nelietot ilgāk kā 4 nedēļas, ja vien zobārsts nav ieteicis.

Lietošana: Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma, lietot pēc zobārsta vai ārsta norādījumiem. Uzklāt 1g pastas uz zobu birstes. Tīrīt zobus 2 reizes dienā pa 1 minūtei vai kā iesaka zobārsts. Bērniem līdz 6 gadu vecumam, lietot pastu zirņa lielumā vecāku uzraudzībā, lai novērstu norīšanu; līdz lietošana iespējama bez uzraudzības. Ja fluors tiek uzņemts citos veidos vai bērniem līdz 2 gadu vecumam pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai zobārstu.

SASTĀVS: Aktīvā viela: Sodium Fluoride 0.25%w/w (Anticavity)
Palīgvielas: Glycerin, Water (aqua), Silica, Sorbitol, Xylitol, Flavor (aroma), Poloxamer, Sodium Lauryl Sulfate, Carbomer, FD&C Blue#1 (Cl 42090), FD&C Yellow#5 (Cl 19140), Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sucralose, Xanthan Gum.

Fluorīds 1100ppm vienības.

Līdzīgi produkti