AnOxident balance mutes skalojamais šķīdums, 300ml

AnOxident balance mutes skalojamais šķīdums, 300ml

Produkta ID: TEIH02 Ražotājs: AnOxident Balance

10,49 

 • Izpārdots
 • Produkta apraksts

  ANTIOKSIDANTU UN GLIKOZES BARJERAS TEHNOLOĢIJA ZOBU UN SMAGANU AIZSARDZĪBAI.

  Glikozes barjeras MUTES SKALOJAMAIS šķīdums ar antioksidantiem 300 ml.
  Inovatīva, patentēta LF-NFQ® un DUOX sistēma. Neitralizē diabēta izraisīto siekalu glikozes uzkrāšanos uz zobiem un smaganu virsmām.

  Mutes skalojamais šķīdums paredzēts ikvienam, kurš lieto ar cukuru bagātu uzturu – bērniem, pieaugušajiem un jo īpaši diabēta pacientiem. AnOxident balance mutes skalojamā šķīduma sastāvā nav spirts, tāpēc tam piemīt maiga un neitrāla garša, kas neizraisīs kodīgu sajūtu mutē. Mutes skalojamā šķīduma darbība kavē un samazina siekalu glikozes pārpalikuma ietekmi uz zobiem un smaganām, samazinot periodonta problēmu risku, kas saistīts ar uzturu, kurā palielināts glikozes daudzums, vai ar diabētu.

  Lietošana: Pēc zobu tīrīšanas ar AnOxident balance zobu pastu, izskalojiet muti ar AnOxident balance mutes skalojamo šķīdumu. Drīkst atkārtoti skalot jebkurā dienas laikā, lai iegūtu mutes svaigumu un komfortu. Lieko šķīduma daudzumu izspļaut. Neskalot muti ar ūdeni!

  SASTĀVS: Excipients, Xylitol, Sodium Monofluorophosphate 1.14% w/w (1500 ppm fluoride ion), Milk Protein Extract, Milk Substrate, Lactoferrin-NFQ®, Apo Lactoferrin-NFQ®, Cucumis Melo, Aloe Barbadensis Leaf Powder

  Brīdinājums par alerģiju: satur piena daļiņas. Papildinformāciju skatīties lietošanas instrukcijā!

  Ražotājs: Taradon Personal Care, Luksemburga

  Līdzīgi produkti