O7 active® baltinoša zobu pasta, 75ml

O7 active® baltinoša zobu pasta, 75ml

Produkta ID: OC0760 Ražotājs: O7 Active

10,30 

 • Izpārdots
 • Produkta apraksts

  O7 active® baltinoša zobu pasta  – Atklāj aktīvā skābekļa iedarbību!

  • Lietošanai ikdienā: profilaktiski, ārstnieciskā nolūkā vai pēc ķirurģiskas procedūras;
  • Iznīcina tikai anaerobās baktērijas;
  • Neizraisa blakusparādības (atšķirībā no hlorheksidīna);
  • Vēlamās blakusparādības: baltinoša iedarbība, kariesa un nepatīkamas elpas profilakse;
  • pH neitrāls;
  • Ar aktīvo skābekli;
  • Nātrija fluorīds + nātrija monofluorofosfāts: 1100 ppm.

  O7 active® ar aktīvo skābekli ir jaunākās paaudzes mutes kopšanas līdzekļi. Tie ir izstrādāti, izmantojot inovatīvu neorganiskās ķīmijas tehnoloģiju, kas ļauj kontrolēti atbrīvot aktīvo skābekli. Aktīvais skābeklis tiek atbrīvots nekaitīgā anjona formā (O-), nevis brīvā radikāļa formā (O ), kādā to atbrīvo parastie skābekļa devēji (tādi kā ūdeņraža peroksīds). O7 active® darbojas kā skābekļa devējs. Aktīvais skābeklis anjona formā iznīcina mikrobu šūnas, taču labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka šūnām. Skābekļa jonu ietekmē notiek lipīdu un aminoskābju oksidācija, kuras gaitā mikroba šūnas sieniņa sabrūk. Aktīvā skābekļa molekula ir tik maza, ka var iekļūt dziļi audos, tāpēc O7 active® nepiemīt tās kaitīgās īpašības, kas raksturo krietnu daļu biocīdu, konservantu un vairākumu toksisko baktericīdo vielu (piemēram, triklozānu, hlorheksidīna biglikonātu). Turklāt O7 active® nesatur spirtu un ir pH neitrāls.

  Piemērots bērniem no 6 gadu vecuma.  Zobu pasta ir vieglas konsistences, nesatur skarbus abrazvos un balināšanas vielas ( RDA 65 – 85). Piemērota ikdienas lietošanai.

  7 lieliskas priekšrocības:

  1. Uztur smaganas un zobus veselus;
  2. Novērš aplikuma veidošanos;
  3. Kavē baktēriju vairošanos;
  4. Novērš nepatīkamu elpu;
  5. Baltina zobus un nodrošina ilgāku svaiguma sajūtu;
  6. Piemērots jutīgiem zobiem;
  7. Kariesa profilakses līdzeklis.


  Lietošana
  :  Tīrīt zobus 2 minūtes vismaz 2x dienā. Iedarbības efekta palielināšanai, lietojiet O7 active® mutes skalojamo līdzekli. Piemērots pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma.

  SASTĀVS: Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Silica, Titanium Dioxide, PEG-32, Aroma,Cocomidopropyl Betaine, Sodium Gluconate, Cellulose Gum, Sodium Citrate, Sodium Saccharin, Sodium Monofluorophosphate, Magnesium Sulphate,Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Fluoride, Limonene, Natriumfluoride 69*5 ppm F, Natriummonofluorfosfaat 295 ppm F

  Līdzīgi produkti