O7 active® mutes skalojamais līdzeklis

O7 active® mutes skalojamais līdzeklis

Produkta ID: OC0701V1

8,30 10,30 

Notīrīt

Produkta apraksts

Atklājiet skābekļa vitālo nozīmi mutes veselības saglabāšanā!

O7 active® mutes skalošanas līdzeklis:

Lietošanai ikdienā: profilaktiski, ārstnieciskā nolūkā vai pēc ķirurģiskas procedūras;
Iznīcina tikai anaerobās baktērijas;
Neizraisa blakusparādības (atšķirībā no hlorheksidīna);
Vēlamās blakusparādības: baltinoša iedarbība, kariesa un nepatīkamas elpas profilakse;
pH neitrāls;
Nesatur spirtu;
Ar aktīvo skābekli;
Nātrija fluorīds 0,05% (226 ppm F)

O7 active® ar aktīvo skābekli ir jaunākās paaudzes mutes kopšanas līdzekļi. Tie ir izstrādāti, izmantojot inovatīvu neorganiskās ķīmijas tehnoloģiju, kas ļauj kontrolēti atbrīvot aktīvo skābekli. Aktīvais skābeklis tiek atbrīvots nekaitīgā anjona formā (O-), nevis brīvā radikāļa formā (O ), kādā to atbrīvo parastie skābekļa devēji (tādi kā ūdeņraža peroksīds). O7 active® darbojas kā skābekļa devējs. Aktīvais skābeklis anjona formā iznīcina mikrobu šūnas, taču labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka šūnām. Skābekļa jonu ietekmē notiek lipīdu un aminoskābju oksidācija, kuras gaitā mikroba šūnas sieniņa sabrūk. Aktīvā skābekļa molekula ir tik maza, ka var iekļūt dziļi audos, tāpēc O7 active® nepiemīt tās kaitīgās īpašības, kas raksturo krietnu daļu biocīdu, konservantu un vairākumu toksisko baktericīdo vielu (piemēram, triklozānu, hlorheksidīna biglikonātu). Turklāt O7 active® nesatur spirtu un ir pH neitrāls.

7 lieliskas priekšrocības:

  1.  Uztur smaganas un zobus veselus;
  2. Novērš aplikuma veidošanos;
  3. Kavē baktēriju vairošanos;
  4. Novērš nepatīkamu elpu;
  5. Baltina zobus un nodrošina ilgāku svaiguma sajūtu;
  6. Piemērots jutīgiem zobiem;
  7. Kariesa profilakses līdzeklis.


Kā tas darbojas?

Viskaitīgākās baktērijas ir anaerobās. Šādas baktērijas var izdzīvot tikai bezskābekļa vidē. Aktīvais skābeklis iznīcina tikai kaitīgās anaerobās baktērijas, neietekmējot nozīmīgās aerobās baktērijas.
Skābekļa molekula ir maza un var viegli iekļūt gan cietajos, gan mīkstajos audos (kaulā, smaganā, gļotādā).

Lietošana: Skalojiet mutes dobumu 30 sekundes 2x dienā pēc zobu tīrīšanas. Pēc lietošanas mutes dobumu ar ūdeni vairs neskalot. Iedarbības efekta palielināšanai, lietojiet O7 active® gēlu/zobu pastu. Piemērots pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma.

SASTĀVS: Water, glycerin, sodium lauryl sulfate (sodium dodecyl sulfate), hydrogenated castor oil PEG 40, gluconate sodium, cellulose gum, aroma, sodium citrate, magnesium sulphate, sodium perborate, paraben methyl sodium (methylparaben sodium), citric acid, sodium chloride, sodium fluoride, sodium saccharin.

Līdzīgi produkti