Elmex Junior mutes skalojamais līdzeklis, 400ml

Elmex Junior mutes skalojamais līdzeklis, 400ml

Produkta ID: MW259862 Ražotājs: Elmex

7,99 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 3 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Papildus aizsardzība pret kariesu jaunajiem kaula zobiem. Baktērijas pārvērš cukuru mūsu ēdienos par skābēm un tās uzbrūk zobu emaljai. Emalja jaunajiem zobiņiem nav pilnībā nostiprinājusies un tāpēc tai ir nepieciešama īpaša aizsardzība.
  Elemex Junior zobu skalošanas līdzeklis piedāvā papildus aizsardzību tikai ar nelielu papildus soli zobu tīrīšanā. Tam ir maigs piparmētru aromāts, kas speciāli izstrādāts tieši šai vecuma grupai. Efektīvais aminu-fluors uzreiz ieskauj zobus ar aizsargājošu vairogu.

  Līdzeklis īpaši ieteicams arī zobu brekešu gadījumā. Bez alkohola un pievienotām krāsvielām.

  Piemērots bērniem vecumā no 6 – 12 gadiem.

  Lietošana: Pēc zobu tīrīsanas skalot mutes dobumu ar 10 ml līdzekļa 30 sekundes. Pēc tā lietošanas neskalot muti ar ūdeni. Nelietot biežāk, kā 3 reizes dienā. Lai iegūtu nepieciešamo daudzumu līdzekļa, izmantojiet mērglāzīti – korķīti.

  SASTĀVS: Aqua, glycerin, sorbitol, propylene glycol, olaflur, sodium benzoate, PEG-40 hydrogenated castor oil, aroma, potassium acesulfame, sodium fluoride, sucralose, hydrochloric acid, Bevat: Bis(hydroxyethyl)aminopropylhydroxyethyl-octadecylamine-dihydrofluoride & natriumfluoride/sodium fluoride. (250 ppm F¯)

  Ražotājs: GABA Gmbh, Vācija

  Līdzīgi produkti