Remineralizējošs aizsargkrēms – putas zobiem MI Fluora, 40g

Remineralizējošs aizsargkrēms – putas zobiem MI Fluora, 40g

Produkta ID: GCC10001762/P Ražotājs: GC Europe

21,37 

Notīrīt

Produkta apraksts

Remineralizējošs aizsargkrēms ar trīskāršu iedarbību : STIPRINA. AIZSARGĀ. PIESĀTINA.

Mūsu zobiem, tāpat kā mūsu ķermenim, lai labi izskatītos un saglabātu veselību, nepieciešama aprūpe. Laikam ritot, balināšanas, ļoti skāba uztura vai dzērienu un dabiskā novecošanas procesa rezultātā zobi zaudē minerālvielas un stiprību. Lai mūža garumā zobi labi izskatītos, nepieciešams tos aizsargāt un revitalizēt. Mēs Jūs vēlamies iepazīstināt ar IZCILU zobārstniecības produktu, kas to var veikt! GC zobu putas – tas ir savienojums smaidam MŪŽA GARUMĀ!

Remineralizējošas zobu putas :

 • Iniciāla kariesa remineralizācijai un inhibēšanai
 • Desensitizēšanai
 • Ortodontiskās terapijas laikā vai pēc tās, jo īpaši baltiem plankumiem
 • Grūtniecēm, lai nodrošinātu papildu aizsardzību, jo īpaši pret skābes iedarbību


Pirmā dabiskā AIZSARGSISTĒMA!

Ieviesta 2002. gadā, GC zobu putas ir lieliska izvēle skābju uzbrukuma atvairīšanai, tikai dažas minūtēs veicot skābju neitralizāciju un atjaunojot mutes dobuma līdzsvaru. Zobu putas, apgādājot ar lielu kalcija un fosfāta daudzumu, remineralizē emaljas bojājumus. Zobu putas ir ideāls veids kā Jums sasniegt maksimālu aizsardzību, pateicoties tās revolucionārajai sastāvdaļai – RecaldentTM*!

RecaldentTM ir atvasināts no kazeīna, piena proteīna. Nesenie pētījumi apliecināja, ka piena proteīna efekts slēpjas kazeīna proteīna daļā, kuru sauc par fosfopeptīdu (CPP), tas satur kalcija un fosfāta jonus amorfā kalcija fosfātā (ACP). Kalcija fosfāts ir nešķīstošs; citiem vārdiem sakot, tas veido pH neitrālu kristālisku struktūru. CPP uztur kalcija un fosfāta amorfā, nekristāliskā formā – tādā pašā kā siekalu minerālās sastāvdaļas. Tas nozīmē, ka CPP – ACP komplekss jeb RecaldentTM nospiež emaljas demineralizāciju un, pat vairāk, remineralizē emalju.

Remineralizējošas zobu putas MI Fluora ir tāda pati iedarbība un lieliska garša kā Zobu putām! Papildus šis produkts optimizē fluorīga piegādi emaljai un tā uzsūkšanos.

Un, pateicoties unikālai, patentētai fluorīda formai, MI Fluora apvieno remineralizācijas un fluorizāciju. MI Fluora satur 900 daļas uz miljonu (ppm) fluorīda jonus. To remineralizācijas iedarbība ir labi zināma, MI Fluora ar CPP – ACP(F) ir vienīgais produkts, kas piegādā kalcija, fosfāta un fluorīda jonus ideālā attiecībā 5:3:1. MI Fluora ar ACP(F) izdala trīs jonus, kas nepieciešami, lai izveidotu pret skābēm izturīgu fluorapatītu – gan remineralizējošu, gan veicot fluorizāciju!

Apvienojot remineralizāciju un fluorizāciju. Ieguvumi no MI fluora zobu putām:

 • Neitralizē pH izmaiņas aplikumā
 • Pasliktina Streptococcus mutans un Streptococcus sobrinus adhēziju un augšanu uz zobu virsmas
 • Remineralizē emaljas bojājumus (remineralizācija) un padara remineralizēto emalju notirīgāku pret skābju uzbrukumiem
 • Optimizē fluorīda transportēšanu emaljā un fluorīda uzņemšanu tajā


Zobu putu lietošana pavisam vienkārša!

 • Vispirms jānotīra zobi.
 • Pēc tam ar pirkstu vai vates kociņu nelielu daudzumu produkta uzsmērē uz zoba virsmām un ļauj tam 3 – 5 minūtes iedarboties.
 • Var lietot pa nakti – pirms gulētiešanas uzsmērē un atstāj uz nakti, ļaujot krēmam lēnām nakts laikā izšķīst.
 • Zobu putas satur piena proteīnus. Bioloģiskā formula ir tīra, ar labu panesamību.

NB! Vienīgais ierobežojums ir, ja Jums ir piena proteīna vai hidroksibenzoātu alerģijas. 

SASTĀVS: pure water, glycerol, CPP-ACP, d-sorbitol, CMC-Na, propylene glycol, silicon dioxide, titanium dioxide, xylitol, phosphoric acid, sodium fluoride, flavouring, sodium saccharin, ethyl p-hydroxybenzoate, propyl p-hydroxybenzoate, butyl p-hydroxybenzoate.

Līdzīgi produkti