Pozicionieris TMJ pieaugušajiem sakodiena korekcijai

Pozicionieris TMJ pieaugušajiem sakodiena korekcijai

Produkta ID: MYO703000

80,01 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 2 prece/-es

 • Produkta apraksts

  PIRMS IEGĀDES, LŪDZU KONSULTĒJIETIES AR MIO FUNKCIONĀLO SPECIĀLISTU PAR JUMS PIEMĒROTĀKĀ POZICIONIERA VEIDA UN IZMĒRA IZVĒLI!

  Šis TMJ Pozicionieris īpaši fokusējas uz kranio-mandibulārajiem muskuļiem – ekstra kapsulāram atvieglojumam. Tas novērš simptomus, noņemot spiedienu no saitēm ar savu airofoilās formas bāzi un samazinot berzi ar tā dubulto mutessarga efektu.
  Tālāka sāpju mazināšana tiek nodrošināta ar atslābināto muskuļu garuma maiņu, kamēr ierīce tiek lietota. Šāda ārstēšana balstās uz TM saišu un kranio-mandibulāro simptomu atvieglošanu, samazinot rīvēšanos un palielinot pacienta komfortu.

  Temporo-mandibulāro (TM) saišu sarāvumi bieži vien netiek pamanīti un paliek nediagnosticēti. Tā ir neatņemama miofunkcionālās ortodontijas daļa, jo pie mutes dobuma vai mīksto audu disfunkcijas gandrīz vienmēr ir sastopami arī TM saišu traucējumi. TMJ System ierīce atbrīvo  žokļa un kakla muskuļus, noņem spiedienu no TM saitēm, samazina zobu griešanu, kā arī noņem galvas un kakla sāpes. Ierīcei ir bieza aizmugurējā daļa, kas noņem spiedienu no  iekaisušajām saitēm. Tā automātiski noregulē apakšējā žokļa pozīciju un izstiepj ciešos un sāpīgos muskuļus žokļa, galvas un kakla apvidū, kā rezultātā nekavējoties samazina sāpec.

  IETEIKUMI LIETOŠANAI
  Ierīce ir paredzēta lietošanai tikai vienu stundu dienā un pa nakti, gulēšanas laikā. Pareizas lietošanas gadījumā simptomiem vajadzētu pazust pirmo dienu laikā, taču dažreiz ir nepieciešama vairāku nedēļu ilga lietošana, kamēr sāpes samazinās. Turpiniet lietot šo ierīci kā minimums 30-60 dienas, pēc kurām jūs varat noteikt, cik bieža un ilga ir nepieciešama turpmākā lietošana, lai saglabātu šo bezsāpju komforta stāvokli.

  • Universāls izmērs visiem pieaugušajiem – 95% pacientu der bez pielāgošanas;
  • Nav nepieciešama nospiedumu un atlējumu veidošana;
  • Simptomi samazinās vai pazūd bez laikietilpīgām procedūrām;
  • Diagnostika procedūra lētāk un īsākā laikā;
  • Mīkstais silikona konstrukcijas materiāls ir “viegls” uz sāpīgajām saitēm un muskuļiem, salīdzinot ar cietajām akrila šīnām;
  • Ideāls sākotnējo simptomu noņemšanai;
  • Iepakojumā pievienota lietošanas instrukcija;
  • Zemas cenas sākotnējā ārstēšana.

  *Produkta izskats var atšķirties no tā, kas atspoguļots bildē.

  Līdzīgi produkti