Pozicionieris Myobrace K2 M (6-10 gadi)

Pozicionieris Myobrace K2 M (6-10 gadi)

Produkta ID: MYO411220 Ražotājs: MRC

80,01 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 2 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Myobrace® for Kids (6-10 gadi)
  Izmērs M

  PIRMS IEGĀDES, LŪDZU KONSULTĒJIETIES AR MIO FUNKCIONĀLO SPECIĀLISTU PAR JUMS PIEMĒROTĀKĀ POZICIONIERA VEIDA UN IZMĒRA IZVĒLI!

  MRC sistēma Myobrace® ir pasaulē vadošā miofunkcionālās ortodontiskās ārstēšanas risinājums. Šī sistēma atšķiras no visiem citiem ortodontijas veidiem, sākumā mainot ieradumu elpot caur muti uz elpošanu caur degunu, pēc tam palīdz attīstīties loka formai un, visbeidzot, iztaisno zobus to dabiskajā pozīcijā.

   

  Myobrace® KIDS ir visvairāk izmantoto kapju veids. Tas optimizē galvaskausa un sejas attīstību un iztaisno priekšzobu līniju, kā arī maina elpošanu caur muti uz elpošanu caur degunu, veicinot pareizus miofunkcionālos ieradumus, vienlaikus iekļaujot Dynamicore ™, kas veicina augšžokļa attīstību.

  K2 jeb 2.fāze koncentrējas uz loka attīstību un nepārtrauktu ieradumu korekciju. Tam ir mazi elpošanas caurumi, lai uzturētu nepārtrauktu deguna elpošanu, lai veicinātu pareizus miofunkcionālos ieradumus. Tam ir revolucionārs Dynamicore ™ iekšējais rāmis loka attīstībai un vēl vairāk uzlabo ieradumu korekciju.

  • Kapi izvēlaties atbilstoši vecuma grupai vai kā rekomendējis speciālists;
  • Lietot: 1h dienā un visu nakti guļot vai kā speciālists rekomendēji;
  • Pāriet uz nākamo fāzi, kad sasniegti esošās fāzes rezultāti vai pēc speciālista konsultācijas.

  Lejupielādējamie faili

  Līdzīgi produkti