Philips Sonicare ProtectiveClean 4700 elektriskā zobu birste

Philips Sonicare ProtectiveClean 4700 elektriskā zobu birste

Produkta ID: PHHX6483/52 Ražotājs: Philips Sonicare

109,99 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 34 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Tīrāki zobi. Saudzīga tīrīšana.

  Likvidē līdz pat 10x vairāk aplikuma nekā parastā zobu birste

  • Iebūvēts spiediena sensors;
  • 2 tīrīšanas režīmi;
  • 1 BrushSync funkcija.

  Vairāk saskares ar virsmu aplikuma likvidēšanai
  C3 Premium Plaque Control birstes uzgalis sniedz mūsu dziļākās tīrīšanas iespēju. Pateicoties mīkstajām un elastīgajām sānu malām, sariņi pielāgojas katra zoba virsmas formai, nodrošinot 4 reizes lielāku saskarsmi ar virsmu**, un likvidē līdz pat 10 reizēm vairāk aplikuma no grūti aizsniedzamām vietām*.

  Viegls atgādinājums tīrīt maigi un saudzīgi
  Pacienti var pat nepamanīt, ka tīra zobus ar pārmērīgu spēku, bet to pamanīs viņu zobu birste. Līdzko uz smaganām tiks izdarīts pārmērīgs spiediens, zobu birste ar skaņas signālu aicinās spiedienu samazināt.

  Clean režīms un smaganu kopšanas režīms Gum Care
  Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pievērst īpašu uzmanību aplikuma likvidēšanai vai uzlabot smaganu veselību — šī zobu birste piedāvās optimālo režīmu ikvienai vajadzībai. Clean režīms nodrošina izcilu tīrīšanas rezultātu, savukārt Gum Care režīmā zobu birste papildus darbojas vienu minūti īpaši saudzīgā režīmā, ļaujot jums saudzīgi masēt smaganas.

  Savieno viedo zobu birstes rokturi ar viedajiem uzgaļiem
  Tehnoloģija ar mikročipu nosaka izmantoto gudru zobu birstes uzgali un sinhronizē to ar gudro zobu birstes rokturi. Gudrais rokturis un gudrie uzgaļi ir jaudīga kombinācija, kurā ļauj izveidot smart pārī un atgādina par smart uzgaļa nomaiņu.

  Zobu birstes uzgaļi maksimālam rezultātam un pacientu labsajūtai
  Visi zobu birstes uzgaļi ar laiku nolietojas. Philips tam ir radis risinājumu — viedā birstes uzgaļu atpazīšanas tehnoloģija nosaka, cik ilgi pacients ir lietojis konkrēto uzgali, kā arī to, cik spēcīgi ar to ir tīrīts. Kad būs pienācis laiks veikt uzgaļa nomaiņu, rokturī iedegsies gaismiņa un atskanēs īss skaņas signāls. Tādējādi pacienti var būt pārliecināti, ka birstes uzgalis vienmēr ir vislabākajā darba kārtībā.

  Lielisks veids, kā pierast pie savas jaunās zobu birstes
  Sākot kaut ko jaunu, vispirms ir nepieciešams iepazīšanās periods. Tādēļ mūsu Easy-Start programma sniedz jums iespēju pirmās 14 tīrīšanas reizēs pakāpeniski un saudzīgi palielināt tīrīšanas jaudu.

  Aicinājums tīrīt zobus rūpīgi
  Philips QuadPacer tehnoloģija palīdz pacientiem tīrīt katru mutes dobuma zonu tieši tik ilgi, cik tas būtu ieteicams, savukārt viedais taimeris informē, kad ir pagājušas ieteicamās zobu tīrīšanas divas minūtes.

  Philips Sonicare uzlabotā ultraskaņas tehnoloģija
  Philips Sonicare uzlabotā ultraskaņas tehnoloģija raida ūdens plūsmu starp zobiem un tās birstes kustības atdala un notīra aplikumu, katru dienu nodrošinot izcilu tīrību.

  Līdzīgi produkti