Philips Sonicare DiamondClean 9000 elektriskā zobu birste MELNA

Philips Sonicare DiamondClean 9000 elektriskā zobu birste MELNA

Produkta ID: PHHX9911/09 Ražotājs: Philips Sonicare

219,99 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 4 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Baltāki un veselīgāki zobi. Baltāki zobi tikai vienas dienas laikā*

  • Viedā zobu tīrīšana tagad vienkāršāka;
  • Iebūvēts spiediena sensors;
  • Vieda birstes galviņas atpazīšana;
  • 4 režīmi, 3 intensitātes līmeņi.

  Noņem līdz pat 100% vairāk zobu virsmas plankumu* tikai 3 dienās
  Notīriet zobu virsmas plankumu un izbaudiet baltāku smaidu ar W3 Premium White zobu sukas uzgali. Zobu sukas uzgaļa blīvi novietotie sariņi ir īpaši radīti, lai tiktu galā ar plankumu, un ir klīniski pierādīts, ka tie likvidē līdz pat 100 % vairāk plankuma tikai trijās dienās.***

  Noņem līdz pat 10 reizēm vairāk aplikuma*, nodrošinot dziļu tīrīšanu
  Varat būt pārliecināts, ka ar C3 Premium Plaque Control birstes uzgali saņemsiet visdziļāko tīrīšanu. Mīkstie, elastīgie sari ir radīti, lai apvītos jūsu zobu kontūrām, tādējādi nodrošinot 4 reizes lielāku virsmas kontaktu** un līdz pat 10 reizēm labāku aplikuma noņemšanu no grūti aizsniedzamām vietām.

  Spēcīgs pret aplikumu, maigs uz jūsu smaganām
  C3 Premium Plaque Control zobu birstes uzgalis ir radīts, lai sniegtu jums vislabāko tīrību. Maigās, elastīgās malas un sariņi perfekti apliecas ap jūsu zobu kontūrām, tādējādi nodrošinot 4 reizes lielāku virsmas kontaktu un palīdzot tikt galā ar grūti sasniedzamām vietām*.

  Uzsāciet un turpiniet veselīgus ieradumus
  DiamondClean 9000 palīdzēs jums uzlabot un uzturēt veselīgus zobu tīrīšanas paradumus starp zobārstu pārbaudēm. Iebūvētie viedie sensori jūs informēs, ja pielietosiet pārāk lielu spiedienu, un, pievienojot jūsu zobu tīrīšanas pieredzi Sonicare lietotnei, personalizēts progresa ziņojums palīdzēs jums aplūkot, kā laika gaitā ir uzlabojusies jūsu zobu tīrīšana.

  Personalizēta zobu tīrīšana
  DiamondClean 9000 komplektā ir arī Clean, White+, Gum Health un Deep Clean+, lai nodrošinātu jūsu zobu tīrīšanas vajadzības. Clean (Tīrīšanas) režīms ir paredzēts izcilai ikdienas zobu plankuma noņemšanai, White+ (Balts+) ir paredzēts traipu likvidēšanai, Gum Health (Smaganu veselība) nodrošina maigu, taču efektīvu smaganu tīrīšanu un Deep Clean+ (Dziļā tīrīšana+) sniedz jums īpaši dziļu tīrīšanu. Trīs intensitātes ļaus izvēlēties augstāku iestatījumu, lai vēl spēcīgāk tīrītu zobus, un zemāku — jutīgiem zobiem.

  BrushSync automātiski izvēlas vislabāko režīmu tieši jums
  Viedās zobu birstes uzgaļi nodrošina to, ka lietojat pareizo režīmu un intensitāti, lai panāktu vislabāko tīrīšanas rezultātu. Piemēram, jūs izmantojat W3 Premium White birstes uzgali. Jūsu DiamondClean 9000 BrushSync tehnoloģija automātiski sinhronizēs jūsu birstes uzgali ar White+ režīmu, lai palīdzētu jums padarīt zobus baltākus.

  Informē jūs, ja pielietojat pārmērīgu spēku
  Jūs varat nepamanīt, ka tīrāt zobus pārāk stipri, taču jūsu DiamondClean 9000 to pamanīs. Ja jums tie jātīra vieglāk, zobu birste atskaņos pulsējošu skaņu. Tas nozīmēs, ka jums jāļauj zobu birstei strādāt pašai. 7 no 10 cilvēkiem ir uzskatījuši, ka tieši šī funkcija ir palīdzējusi viņiem tīrīt zobus labāk.

  Vienmēr ziniet pareizo uzgaļa nomaiņas brīdi
  Ar laiku visi zobu birstes uzgaļi nolietojas, tāpēc jums jāpievērš uzmanība savējam, lai jūs turpinātu izbaudīt lielisku tīrīšanu. Mūsu BrushSync tehnoloģija pārbauda, cik ilgi esat lietojis savu birstes uzgali un cik spēcīgi esat tīrījis zobus. BrushSync nomaiņas atgādinājums uz roktura un īss skaņas signāls dos jums ziņu, kad būs laiks to nomainīt.

  Vienkārša uzlāde un moderns dizains
  Regulāri lietojot, jūsu DiamondClean 9000 ar vienu uzlādes reizi darbosies līdz pat divām nedēļām.

  Līdzīgi produkti