Philips Sonicare bērniem TALL 7+ zobu birstes uzgaļi (2 gab.)

Philips Sonicare bērniem TALL 7+ zobu birstes uzgaļi (2 gab.)

Produkta ID: PHHX6042/33 Ražotājs: Philips Sonicare

15,00 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 66 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Izcila tīrīšana dažās sekundēs.*
  Tīra un aizsargā bērnu zobus 7+

  • Komplektā 2 gab.;
  • Standarta izmērs;
  • Uzspraužams;
  • Ērta tīrīšana bērniem.

  Vecums 7+
  Philips Sonicare For Kids standarta zobu birstes uzgalim ir konturēts profils, kas piemērots to jūsu bērnu zobiem, kuri ir vecāki par 7 gadiem, un mīksti sari saudzīgai tīrīšanai. Birstes uzgaļa aizmugurē ir gumijas uzlika drošākai, patīkamākai tīrīšanai. Pieejams arī mazākā, kompaktā izmērā bērniem, kas ir vecāki par 4 gadiem.

  Līdz pat 75% efektīvāka nekā parastā zobu birste
  Klīniski pierādīts, ka Philips Sonicare For Kids birstes uzgalis nodrošina labāku aplikuma notīrīšanu nekā parastā zobu birste. Palīdziet bērniem spert pirmos soļus zobu tīrīšanā ar labāku aizsardzību pret bojāšanos un patīkamākām vizītēm pie zobārsta. Garantēti labāki zobu pārbaužu rezultāti, vai arī atdosim jums naudu.

  Izcila tīrīšana, maksimāli izmantojot katru sekundi
  Sonic jauda sniedz iespēju pilnvērtīgi izmantot ierobežoto laiku, ko bērni atvēl zobu tīrīšanai, izkopjot veselīgus ieradumus un pieslīpējot tīrīšanas tehniku.

  Philips Sonicare uzlabotā Sonic tehnoloģija
  Philips Sonicare uzlabotā Sonic tehnoloģija raida ūdens plūsmu starp zobiem un tās birstes kustības atdala un notīra aplikumu, katru dienu nodrošinot izcilu tīrību.

  Darbojas ar visām Philips Sonicare uzspraužamajām zobu birstēm
  Philips Sonicare For Kids birstes uzgaļi ir cieši uzspraužami un noņemami no jūsu birstes roktura ērtai apkopei un tīrīšanai.

  Iekļaujas mutes veselības uzlabošanas programmā
  Tāpat kā visus Philips Sonicare autentiskos zobu sukas uzgaļus, arī šo sukas uzgali var droši izmantot zobiem un smaganām. Katram zobu sukas uzgalim ir veikta veiktspējas un izturības pārbaude.

  Līdzīgi produkti