Philips Sonicare AdaptiveClean zobu birstes uzgaļi (4 gab.)

Philips Sonicare AdaptiveClean zobu birstes uzgaļi (4 gab.)

Produkta ID: PHHX9044/17 Ražotājs: Philips Sonicare

50,00 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 8 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Mūsu rūpīgās tīrīšanas birstes uzgalis

  Likvidē līdz pat 10 reizēm vairāk aplikuma*, nodrošinot lielisku rezultātu
  • 4 uzgaļu komplekts
  • Standarta izmērs
  • Uzspraužams
  • BrushSync savienošanas funkcija

  Likvidē līdz pat 10x vairāk aplikuma nekā parastā zobu birste
  Zobu sukas uzgaļa elastīgais dizains ļauj notīrīt līdz pat 10 reizēm vairāk aplikuma grūti aizsniedzamās vietās*, nodrošinot īpaši pamatīgu tīrīšanu gar smaganu līniju un zobstarpās.

  Līdz pat 4 reizēm vairāk saskares ar virsmu** rūpīgam tīrīšanas rezultātam bez liekām pūlēm
  Ar mūsu adaptīvās tīrīšanas tehnoloģiju tīrīšanas process katru reizi ir individuāli pielāgots tieši jums. C3 Premium Plaque Control uzgaļa mīkstās gumijas sānu malas elastīgi pielāgojas jūsu smaganu un zobu formai, absorbējot pārmērīgu spiedienu un uzlabojot ultraskaņas tīrīšanas jaudu. Sukas sari pielāgojas jūsu zobu un smaganu formai, nodrošinot 4 reizes lielāku virsmas kontaktu nekā parasts birstes uzgalis**, nodrošinot intensīvāku tīrīšanu grūti aizsniedzamās vietās.

  Automātiski izvēlas optimālu darbības režīmu vislabākajiem rezultātiem***
  Birstes uzgaļu ērtā BrushSync™ savienošanas funkcija ļauj bez liekām pūlēm nodrošināt optimālu tīrīšanas rezultātu*. Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence birstes uzgalis savienojas ar Philips Sonicare zobu sukas rokturi, kas atbalsta BrushSync™ viedo savienošanos, tas automātiski izvēlas tīrīšanai piemērotāko darbības režīmu un intensitātes līmeni. Jums atliek tikai sākt zobu tīrīšanu.

  Vienmēr zināsiet, kad to nomainīt. Tīrīšana vienmēr būs efektīva.
  Pēc 3 lietošanas mēnešiem birstes uzgaļu efektivitāte samazinās, taču BrushSync™ jums par to savlaicīgi atgādinās. Jūsu viedā zobu suka reģistrē to, cik bieži un ar kādu spēku jūs tīrāt zobus, un informē, ja ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali. Jums nav gudras Philips Sonicare zobu sukas? Šajā gadījumā pievērsiet uzmanību zilās krāsas sariem — ja tie kļūst balti, ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali.

  Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai
  Jūsu C3 Premium Plaque Defence birstes uzgalis ir perfekti saderīgs ar jebkuru Philips Sonicare zobu sukas rokturi, izņemot PowerUp Battery un Essence. Tas ir viegli uzspraužams un noņemams, nodrošinot vieglu nomaiņu un zobu tīrīšanu.

  Rūpīgi pārbaudīts atbilstoši jūsu mutes dobuma veselības prasībām
  Visi Philips Sonicare birstes uzgaļi ir droši un saudzīgi zobiem un smaganām. Pārbaužu ietvaros tiek vērtēta uzgaļu efektivitāte visos darbības režīmos, lai garantētu izcilu veiktspēju un izturību katrā tīrīšanas reizē.

  Philips Sonicare uzlabotā Sonic tehnoloģija
  Philips Sonicare uzlabotā Sonic tehnoloģija raida ūdens plūsmu starp zobiem un tās birstes kustības atdala un notīra aplikumu, katru dienu nodrošinot izcilu tīrību.

  * Likvidē līdz 7 reizēm vairāk aplikuma nekā parastā zobu birste
  ** salīdzinājumā ar DiamondClean birstes uzgali
  *** BrushSync™ savienošanas funkcija ir saderīga tikai ar zobu suku uzgaļiem, kas atbalsta Philips Sonicare BrushSync™

  Līdzīgi produkti