AnOxident balance mutes kopšanas aerosols, 50ml

AnOxident balance mutes kopšanas aerosols, 50ml

Produkta ID: TEIH04 Ražotājs: AnOxident Balance

8,91 

 • Izpārdots
 • Produkta apraksts

  ANTIOKSIDANTU UN GLIKOZES BARJERAS TEHNOLOĢIJA ZOBU UN SMAGANU AIZSARDZĪBAI

  Glikozes barjeras MUTES KOPŠANAS AEROSOLS ar antioksidantiem 50ml.
  Inovatīva, patentēta LF-NFQ® un DUOX sistēma. Neitralizē diabēta izraisīto siekalu glikozes uzkrāšanos uz zobiem un smaganu virsmām.

  Mutes aerosols paredzēts ikvienam, kurš lieto ar cukuru bagātu uzturu – bērniem, pieaugušajiem un jo īpaši diabēta pacientiem. Minerālvielām bagātais sastāvs palīdz nodrošināt mutes dobuma un mutes mitrumu, veicina mutes veselību un komfortu, kā arī saglabā mutes vidi svaigu. Īpaši ieteicams, lai kontrolētu pārmērīgu siekalu glikozes daudzumu mutē diabēta pacientiem. Bagātināts ar bioaktīviem piena proteīna un augu ekstraktiem apvienojumā ar klīniski pārbaudītu DUOX sistēmu. Šis unikālais produkts neitralizē siekalu glikozes pārpalikuma ietekmi uz zobiem un smaganām dienas laikā, un palielina antioksidantu līmeni mutē, kā arī novērš sausas mutes veidošanos, samazinot periodonta problēmu risku, kas saistīts ar uzturu, kurā palielināts glikozes daudzums, vai ar diabētu.

  Lietošana: Kārtīgi izsmidzināt uz smaganu virsmas un mēles tik bieži, cik nepieciešams dienas laikā. Drīkst lietot arī kā dienas mutes mitrinātāju sausas mutes gadījumos.

  Brīdinājums par alerģiju: satur piena daļiņas. Papildinformāciju skatīt lietošanas instrukcijā!

  SASTĀVS: xcipients, Xylitol, Potassium Chloride, Sodium Monofluorophosphate 0.114% w/w (150 ppm fluoride ion), Sodium Chloride, Sodium, Milk Protein Extract, Milk Substrate, Calcium Chloride, Cucumis Melo, Lactoferrin-NFQ®, Apo-Lactoferrin-NFQ®, Magnesium Chloride.

  Ražotājs: Taradon Personal Care, Luksemburga

  Līdzīgi produkti