Xylitol konfektes Asorti (100 gab.)

Xylitol konfektes Asorti (100 gab.)

Produkta ID: H&W635183 Ražotājs: Miradent

19,40 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 12 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Xylitol konfektes asorti ar ķiršu, melones un piparmētras garšu, 100 gab.

  Xylitol konfektes efektīvi aizsargā zobus no kariesa un atsvaidzina elpu. Produkts nesatur cukuru. Tās sastāvā ir dabīgs saldinātājs – Ksilitols – tas mazina zobu aplikuma veidošanos, veidojot kompleksu ar kalciju un siekalu olbaltumvielām, tādējādi remineralizē zobu emalju. Ksilitols jeb bērzu cukurs ir dabīgs saldinātājs, kas tiek iegūts no dažādiem augļiem un dārzeņiem. Arī cilvēka organismā vielmaiņas rezultātā veidojas neliels daudzums ksilitola. Ksilitols nav kariogēns, tāpēc baktērijām nav iespējams ar to saistīties. Šīs konfektes var lietot arī cilvēki, kuri slimo ar diabētu, jo ksilitols tikai nedaudz ietekmē asins cukuru un insulīna līmeni. Lietojot ikdienā šīs konfektes, Jūs ne tikai iegūsiet svaigu elpu un patīkamu garšu, bet arī pasargāsiet savus zobus no kariesa!

  Xylitol konfektes ir papildinājums ikdienas mutes kopšanas higiēnai. Sūkājamās konfektes ir lieliska alternatīva košļājamajām gumijām un īpaši ērti lietojamas cilvēkiem kam ir protēzes. Xylitol konfektes ir piemērotas cilvēkiem, kuriem ir sausa mute jeb kserostomija. Konfektes rada atsvaidzinošu efektu, kas rada patīkamu svaiguma sajūtu. Tās ir zobiem draudzīgas, remineralizē zobu emalju un aizkavē plankumu veidošanos uz zobu emaljas. Ksilīta saturošie produkti ir bez ģenētiski modificētām sastāvdaļām un aspartāma, sorbīta laktozes un glutēna.
  Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) iesaka ksilītu, lai samazināt kariesa riska veidošanos.

  Ieteicamā dienas deva:
  Xylitol konfektes iesaka lietot pēc katras ēdienreizes, vismaz 3 reizes dienā vai pēc nepieciešamības. Lai maksimāli iegūtu labu rezultātu, ieteicama regulāra ilgtermiņa lietošanai.

  Iepakojumā ir 3 garšas – ĶIRŠU, MELONES UN PIPARMĒTRU.

  Rūpējaties par savu mutes higiēnu katru dienu!

  Līdzīgi produkti