Curaprox Aligner tīrīšanas/kopšanas putas, 40ml

Curaprox Aligner tīrīšanas/kopšanas putas, 40ml

Produkta ID: CUR73.315.072 Ražotājs: Curaprox

19,90 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 3 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Sargeņģelis jūsu smaidam
  Neredzamas zobārstniecības kapes, piemēram, zobu taisnotāji (elaineri), ir lieliska alternatīva zobu stāvokļa korekcijai. Kopš to izstrādes tie ir pārņēmuši pasauli kā pieejams un moderns ortodontiskās ārstēšanas veids. Tomēr, nēsājot elainerus, ir ļoti svarīgi ievērot īpaši rūpīgu mutes dobuma higiēnu. Šveices globālais mutes veselības uzņēmums Curaden ir izstrādājis šim nolūkam paredzētas īpašas putas.
  Ir daži svarīgi aspekti, kas jāņem vērā, nēsājot elainerus, jo īpaši tāpēc, ka tā novērš kontaktu ar antiseptiskām siekalām. Tāpēc personīgajā mutes dobuma higiēnā ir nepieciešams atbalstīt zobu remineralizācijas procesu, novērst nepatīkamas smakas un samazināt kaitīgo baktēriju daudzumu. Turklāt nedrīkst atstāt novārtā arī ortodontiskās kapes tīrīšanu.

  Tīra kape, tīri zobi.
  Dzeramā soda, cepamais pulveris, etiķis vai parastās ziepes: mājas līdzekļi ir daudzkārt sevi pierādījuši, taču tie ir pilnīgi nepiemēroti elaineru tīrīšanai. Lai gan šīs izmēģinātās un pārbaudītās kapes spēj zobus novietot pareizā pozīcijā, tās tomēr ir jutīgas un nepareizas kopšanas rezultātā tās var tikt bojātas. Jo īpaši materiāls var kļūt raupjš un plastmasa duļķaina, ja tiek izmantoti pārlieku nepareizi tīrīšanas šķīdumi. Tas padara caurspīdīgās zobu kapes redzamākas, ko, protams, visi kapju lietotāji vēlas novērst. Tāpēc zobu kapes vajadzētu ļoti labi un rūpīgi kopt ne tikai no ārpuses, lai novērstu baktēriju uzkrāšanos, bet arī no iekšpuses. Kā arī zobus un mutes dobumu. Tas samazina bakteriālu infekciju risku, kas varētu izraisīt saslimšanu vai kairināt smaganas. Elaineru lietotāji ļoti rūpējas, lai panāktu smaidu, ar kuru varētu lepoties. Tad kādēļ gan viņiem vajadzētu to apdraudēt ar minimālu kapju tīrīšanu un nepietiekamu mutes dobuma kopšanu?

  Aizsargājošās putas
  Rūpīga higiēna ir galvenais un svarīgākais, kad runa ir par mutes dobuma veselību un elaineru valkāšanu. Tā kā zobu taisnošanas kapi nēsā līdz pat 20 stundām dienā un noņem tikai ēšanas un dzeršanas nolūkā, efektīva un regulāra mutes dobuma kopšana ir ļoti svarīga. Ja esat ceļā, ne vienmēr ir iespējams nodrošināt nepieciešamo aprūpi. Šveices mutes dobuma higiēnas uzņēmuma Curaden izstrādātās “CURAPROX Aligner putas” ir risinājums. Šīs revolucionārās putas ar dabīgiem minerāliem atjauno, aizsargā un remineralizē, radot mitrinošu, aizsargājošu plēvi, kas ir zīdaini gluda. Tā arī cīnās pret sliktu elpu un palīdz apturēt aplikuma veidošanos, kā arī novērš potenciālas zobu problēmas un smaganu slimības. Pietiek ar nelielu šo putu daudzumu, lai ārstēšanas laikā dabiski remineralizētu un aizsargātu mutes dobumu un zobus. Jaunais produkts ir piemērots zobu aizsardzībai zem plastmasas šinām, fiksatoriem un mutes aizsargu kapēm, piemēram, tādu, ko nēsā sporta nodarbībās. Putas ir ļoti efektīvs palīgs ortodontijas pacientiem.

  Minerālvielas ir būtiskas
  Ortodontiskās ierīces veicina baktēriju vairošanos, kā arī demineralizāciju un vājina dabisko siekalu aizsardzību. Daži pārtikas produkti un dzērieni izraisa baktēriju veidošanos mutē, radot skābes, kas vājina zobu emalju. Tas izraisa demineralizāciju – kalcija un fosfātu zudumu zobos. Tā rezultātā var veidoties neglīti balti plankumi. Ortodontiskās ārstēšanas laikā tā ir bieži sastopama blakusparādība, jo elaineri var uzkrāt ēdienu un dzērienus. Curaprox pikanti svaigās putas veido mitrinošu, aizsargājošu plēvīti, un to praktiskais blakus efekts ir zobu remineralizācija.

  Kas ir zobu taisnošanas kapes (elaineri)?
  Elaineri ir caurspīdīgas plastmasas ierīces, kas tiek valkāti brīvi uz zobiem un tiek izmantoti, lai koriģētu dažādas zobu novirzes. Tie tiek individuāli izgatavoti zobārstniecības laboratorijā, precīzi pēc pacienta zobu parauga, un nēsāti uz zobiem, lai tos koriģētu kā “otro ādu”. Tiek izveidoti vairāki elaineru pāri, kas tikai minimāli atšķiras viens no otra. Lai sasniegtu noteiktu zobu mērķa stāvokli, tie tiek mainīti divreiz nedēļā. Rezultātā, elaineri vienmēr pielāgojas pacienta pašreizējam zobu stāvoklim un zobu nobīde var tikt koriģēta soli pa solim. Tas tiek panākts, izmantojot ierīces spiediena iedarbību uz zobiem.

  HAP Hyluronic Acid:

  • Hidroksiapatīts izlīdzina zobu virsmu, aizverot atveres, kas atklāj dentīnu – un mazina jutīgumu. Tas atbalsta un veicina dabisko siekalu spēju reģenerēt zobu emalju;
  • Hialuronskābe ir neticama mitrumu saistoša viela, kas dabiski veidojas cilvēka organismā. Tā mitrina un veido mitrinošu plēvīti uz zobiem. Aizsargbarjeru, kas novērš mitruma zudumu un palīdz uzturēt zobus mitrus.

  Magnolol CCP:

  • Magnolols ir bioaktīvs savienojums, kas atrodams magnolijas (Magnolia officinalis) koka mizā un lapās. Tam piemīt spēcīga antibakteriāla iedarbība pret Streptococcus Mutans. Streptococcus mutans ir baktērija, kas bieži saistīta ar zobu aplikuma veidošanos un zobu bojāšanos;
  • CCP aktīvā kombinācija ar Citrox, ciklodekstrīnu un polilizīns. Citrox® dabīgie bioflavonoīdi – iegūti no rūgtajiem apelsīniem – nodrošina antibakteriālu, antioksidantu un pretiekaisuma iedarbību. Polilizīns cīnās pret mutes dobuma baktērijām, samazinot zobu aplikuma veidošanās risku.

  Enzymatic System:

  • Amiloglikozidāze, glikozes oksidāze – fermentu sistēma. Amilglikozidāze palīdz hidrolizēt cieti un glikogēnu daļiņās, pārvēršot tās šķīstošā glikozē. Šis samazina potenciālos barības avotus kariogēnajām baktērijām. Sadalot šos ogļhidrātus, amilglikozidāze palīdz samazināt zobu kariesa risku. Glikozes oksidāze ir enzīms, kas pārvērš glikozi par glikarbonskābi un ūdeņraža peroksīdu. Ūdeņraža peroksīdam piemīt antimikrobiālas īpašības un var palīdzēt iznīcināt kaitīgās baktērijas mutes dobumā.

   

  SASTĀVS: AQUA, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 CAPRATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, HYDROXYAPATITE, XYLITOL, SODIUM HYALURONATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM GLUCONATE, LEVULINIC ACID, AROMA, SODIUM HYDROXIDE, CYCLODEXTRIN, GLYCERIN, SODIUM LEVULINATE, POTASSIUM SORBATE, MAGNOLOL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, SODIUM BENZOATE, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT, SUCRALOSE, AMYLOGLUCOSIDASE, GLUCOSE OXIDASE, POLYLYSINE, PROPYL GALLATE, LIMONENE

  Līdzīgi produkti