CURAPROX CS 1006 single vienkūlīšu zobu birste pieaugušajiem

CURAPROX CS 1006 single vienkūlīšu zobu birste pieaugušajiem

Produkta ID: FALDH.2002.01 Ražotājs: Curaprox

6,82 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 44 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Aplikums uz zobiem un smaganām, daļēji mainījusies zobu krāsa?
  CS single zobu suka spēj tikt galā ar izaicinājumiem, piekļūstot pat grūti aizsniedzamām vietām. Tagad jums ir pašiem savs zobu higiēnists!

  Īpašais, ieapaļais CUREN® sariņu dizains saudzīgi seko smaganu līnijai, netraumējot to. Sariņu garums 6mm. Ērti lietojama zobu birste breketēm un implantiem.

  Tagad jūs varat pārtraukt “īstās un vienīgās” meklēšanu. Lieliski piemērota smaganu līnijas anatomijai. Tīriet milimetru pa milimetram, zobu pēc zoba.

  Vai tā tiešām ir zobu suka? Jā, turklāt – kāda! Zobus nav iespējams tīrīt vēl labāk: zobs pēc zoba, smaganu līnija ir pilnīgi tīra, nekaitējot smaganām. Īpaši ieteicama breketēm un implantiem, vai arī vienkārši lai iegūtu prieku par perfektu zobu tīrīšanu. Zobu profilakses profesionālis Jirži Sedelmeijers izstrādājis zobu tīrīšanas metodi jeb tā saukto “solo metodi”, un, saskaņā ar šo metodi, Curaprox ir izgatavojis zobu suku ar vienu saru kūlīti. Tajā Curen® sariņi apvienoti skaisti noapaļotā kūlītī. Kāpēc? Tādēļ, lai pavedieni lieliski pielāgotos smaganu līnijas anatomijai.

  • Izlīdzina smaganu līniju
  • Curen® sariņi ar perfektu apaļu griezumu
  • Lietošanai breketēm un implantiem
  • Vai vienkārši sniedziet sev prieku par perfektu zobu tīrību

   

  *Krāsa tiek izvēlēta pēc nejaušības principa

  Ražotājs: Curaden AG, Itālija

   

  Līdzīgi produkti