Remineralizējošs aizsargkrēms – putas zobiem, 40g

Remineralizējošs aizsargkrēms – putas zobiem, 40g

Produkta ID: GCC10001756/V Ražotājs: GC Europe

19,89 

Notīrīt

Produkta apraksts

Remineralizējošs aizsargkrēms ar trīskāršu iedarbību : STIPRINA. AIZSARGĀ. PIESĀTINA.

Mūsu zobiem, tāpat kā mūsu ķermenim, lai labi izskatītos un saglabātu veselību, nepieciešama aprūpe. Laikam ritot, balināšanas, ļoti skāba uztura vai dzērienu un dabiskā novecošanas procesa rezultātā zobi zaudē minerālvielas un stiprību. Lai mūža garumā zobi labi izskatītos, nepieciešams tos aizsargāt un revitalizēt. Mēs Jūs vēlamies iepazīstināt ar IZCILU zobārstniecības produktu, kas to var veikt! GC zobu putas – tas ir savienojums smaidam MŪŽA GARUMĀ! 

Remineralizējošas zobu putas : 

 • Iniciāla kariesa remineralizācijai un inhibēšanai
 • Desensitizēšanai
 • Ortodontiskās terapijas laikā vai pēc tās, jo īpaši baltiem plankumiem
 • Grūtniecēm
 • Lai nodrošinātu papildu aizsardzību, jo īpaši pret skābes iedarbību

Pirmā dabiskā AIZSARGSISTĒMA!

Ieviesta 2002. gadā, GC zobu putas ir lieliska izvēle skābju uzbrukuma atvairīšanai, tikai dažas minūtēs veicot skābju neitralizāciju un atjaunojot mutes dobuma līdzsvaru. Zobu putas, apgādājot ar lielu kalcija un fosfāta daudzumu, remineralizē emaljas bojājumus.

Zobu putas ir ideāls veids kā Jums sasniegt maksimālu aizsardzību, pateicoties tās revolucionārajai sastāvdaļai – RecaldentTM*!

*RecaldentTM ir atvasināts no kazeīna, piena proteīna. Nesenie pētījumi apliecina, ka piena proteīna efekts slēpjas kazeīna proteīna daļā, kuru sauc par fosfopeptīdu (CPP), tas satur kalcija un fosfāta jonus amorfā kalcija fosfātā (ACP). Kalcija fosfāts ir nešķīstošs; citiem vārdiem sakot, tas veido pH neitrālu kristālisku struktūru. CPP uztur kalcija un fosfāta amorfā, nekristāliskā formā – tādā pašā kā siekalu minerālās sastāvdaļas. Tas nozīmē, ka CPP – ACP komplekss jeb RecaldentTM nospiež emaljas demineralizāciju un, pat vairāk, remineralizē emalju.

Ieguvumi no ZOBU PUTĀM:

 • Nodrošina izturību pret skābes iedarbību, inhibējot emaljas demineralizāciju un veicot zoba virsmas un subvirsmas remineralizāciju
 • Noslēdz atvērtos dentīna tubuļus, samazina hiperjutīgumu
 • Pateicoties tās antikariogēnām īpašībām, novērš iniciālā kariesa veidošanos
 • Reversē balto plankumu procesa attīstību pat pēc ortodonsiskās ārstēšanas


Zobu putu lietošana pavisam vienkārša!

 • Vispirms jānotīra zobi.
 • Pēc tam ar pirkstu vai vates kociņu nelielu daudzumu produkta uzsmērē uz zoba virsmām un ļauj tam 3 – 5 minūtes iedarboties.
 • Var lietot pa nakti – pirms gulētiešanas uzsmērē un atstāj uz nakti, ļaujot krēmam lēnām nakts laikā izšķīst.

Zobu putas satur piena proteīnus. Bioloģiskā formula ir tīra, ar labu panesamību.

NB! Vienīgais ierobežojums ir, ja Jums ir piena proteīna vai hidroksibenzoātu alerģijas.

SASTĀVS: Pure Water, Glycerol, CPP-ACP, D-sorbitol, CMC-Na, Propylene glycol, Silicon dioxide, Titanium dioxide, Xylitol, Phosphoric acid, Flavoring, Zinc oxide, Sodium saccharin, Ethyl p-hydroxybenzoate, Magnesium oxide, Guar gum, Propyl p-hydroxybenzoate, Butyl p-hydroxybenzoate

PIEDĀVĀJUMĀ IR PIEEJAMAS 5 GARŠAS! Tev tikai jāizvēlas sava!

Līdzīgi produkti