The Humble Co for kids dabīga zobu pasta ar zemeņu garšu, 75ml

The Humble Co for kids dabīga zobu pasta ar zemeņu garšu, 75ml

Produkta ID: MW759896 Ražotājs: The Humble Co.

3,65 

 • Izpārdots
 • Produkta apraksts

  The Humble Co zobu pasta bērniem ar zemeņu garšu satur nātrija fluorīdu, nesatur SLS. Zobu pastas tūbiņa izgatavota no pārstrādātiem materiāliem.
  Šī zobu pasta sastāv tikai no visnepieciešamākajām sastāvdaļām, tā nesatur krāsvielas, konservantus, mikropērlītes un citus sliktos elementus.
  Zobu pasta darbojas tikpat labi kā regulāra zobu pasta, ar papildu priekšrocību, tā ir izgatavota tikai no dabīgām sastāvdaļām. The Humble Co zobu pastu izstrādā zobārsti, tajā ir nātrija fluorīds (1000 ppm F), kam ir pierādīta iedarbība kariesa un zobu izkrišanas gadījumos.

  Lietošana: Vienā tīrīšanas reizē izmantot zirņa lieluma zobu pastas daudzumu. Paredzēta 2-6 gadus veciem bērniem vecāku uzraudzībā, lai izvairītos no zobu pastas norīšanas. Bērniem, kuri jaunāki par 2 gadiem, pirms lietošanas konsultēties ar zobārstu.

  SASTĀVS: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Xylitol, Xanthan Gum, Lauryl Glucoside, CI 7789, Sodium Fluoride,Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aroma, Rebaudioside A, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Pentylene Glycol, Glyceryl Caprylate.

  Frluorīds 1000 ppm vienības.

  Līdzīgi produkti