Humble bambusa zobu birste bērniem

Humble bambusa zobu birste bērniem

Produkta ID: LD359675/20

3,00 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 8 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Maza izmēra zobu birste piemērota bērniem. Īpaši mīksti sariņi. Visvairāk pasaulē pārdotā zobu birste, kuras rokturis ir no 100% bioloģiski noārdāma, ilgtspējīgi audzēta bambusa. Kavlitatīvi zobu birstes sariņi no DuPont.

  Priekšrocības:
  Humble zobu birste tīra un kalpo tieši tāpat kā jebkura plastmasas zobu birste. Tikai Humble zobu birste dod papildus labumu videi. Ar 100% ilgtspējīgu bambusa rokturi Humble zobu birste ir videi draudzīga un sociāli atbildīga izvēle, jo ikviens, kurš iegādājas Humble zobu birsti, palīdz atbalstīt fondus, kas finansē projektus, kas paredzēti bērniem, kuriem tas ir nepieciešams.

  Mēs vēlamies piedāvāt visaugstākās kvalitātes zobu birstes, nezaudējot skatu uz mūsu vērtībām par ilgtspējību un padarot pasauli par labāku vietu. Humble zobu birstēm ir neilonu-6 sariņi – tiem ir mazāka cietība un zemāka ūdens absorbcija. Tas ir spēcīgs, izturīgs un higiēnisks sintētisks materiāls. Mēs lepojamies, ka mūsu sarus ražo DuPont, pirmais lielākais neilona saru ražotājs ar vairāk kā 70 gadu pieredzi.

  Ražots Zviedrijā. Nesatur BPA.

  Līdzīgi produkti