MiraWhite Shine zobu balināšanas zīmulis 1,8 ml

MiraWhite Shine zobu balināšanas zīmulis 1,8 ml

Produkta ID: H&W630194 Ražotājs: Miradent

32,19 

 • Izpārdots
 • Produkta apraksts

  Arvien vairāk cilvēku tiecas pēc mirdzoši baltiem zobiem. Pievilcīgs smaids paaugstina pašcieņu un nodrošina labāku dzīves kvalitāti un gandarījumu. Tomēr tikai bērniem dabiski ir īsti balti zobi. Ar vecumu zobi kļūst dzeltenāki, jo emalja ar laiku samazinās un apakšā esošais dentīns arvien vairāk nosaka kopējo iespaidu, kā rezultātā zobi izskatās dzeltenāki un tumšāki. Ēdiens, piemēram, tēja, kafija vai sarkanvīns, arī ir galvenais iemesls turpmākai krāsas maiņai.

  Efektīva zobu balināšana iespējama ar Mirawhite shine balināšanas zīmulīti!
  Efekts ir balstīts uz Ardox-X tehnoloģiju. Aktīvās skābekļa molekulas izšķīdina krāsvielas no zobiem. Tas maigi noņem zobu virsmas krāsas izmaiņas un zobi atgūst savu dabisko baltumu. Šīs jaunās tehnoloģijas priekšrocības ir acīmredzamas un arī palielina pielietojumu klāstu salīdzinājumā ar tradicionālajām un agresīvākām metodēm.

  Netiek pieņemti nekādi kompromisi, rezultāts runā pats par sevi:

  • Mirawhite shine balināšanas gēls šķīst ūdenī un siekalās un nav abrazīvs.
  • Zobu struktūra un smaganas netiek kairinātas, kā tas bieži notiek ar peroksīda produktiem;
  • Balinošais efekts saglabājas ilgāk, jo Mirawhite shine balināšanas gēls ir īpaši saudzīgs pret zobu emalju. Turpretim peroksīda produkti mēdz raupināt zobu virsmas, tādējādi netīrumu daļiņām ir vieglāk pieķerties zobam. Balinošais efekts atkal ātri pazūd.

  Mirawhite shine ir pārliecinošs mājas zobu balināšanas gels, kas nodrošina līdz pat piecu toņu balināšanu!

  Lietošana: Tas jālieto divas reizes dienā – no rīta un vakarā pēc zobu tīrīšanas. Zobu balināšanas gels atrodas aplikatorā. Rīkoties ar zīmulīti ir viegli, ātri un droši.

  Balināšana ir iespējama tikai dzīvā zobā. Protezēšanas darbus, piemēram, kroņus, tiltus, vai zobu restaurācijas nav iespējams izbalināt.
  Pirmie rezultāti ir redzami jau pēc 14 dienām.

  Līdzīgi produkti