TePe Angle Starpzobu birstīte (25 gab.)

TePe Angle Starpzobu birstīte (25 gab.)

Produkta ID: LD357925 Ražotājs: TePe

16,79 

Notīrīt

Produkta apraksts

TePe AngleTM starpzobu birstītes ir papildinājums ikdienas rūpēm par Jūsu smaidu! Starpzobu birstītes ir izveidotas ciešā sadarbībā ar zobārstniecības speciālistiem, lai nodrošinātu lietderību un kvalitāti līdz sīkākajai detaļai. Leņķis lieliskai piekļuvei un vieglai lietošanai!

TePe AngleTM starpzobu birstīte ir radīta, lai nodrošinātu ērtu un konkrolētu starpzobu virsmu tīrīšanu. Leņķveida galviņa palīdz vieglāk piekļūt grūti sasniedzamām vietām. Opitmālai starpzobu virsmas tīrīšanai  jāizvēlas atbilstošs izmēra birstīte. Ļoti bieži ir nepieciešami pat virāki izmēri. Izmantojiet Jūsu izvēlēto Tepe AngleTM starpzobu birstīti 1x dienā, vislābāk – vakarā. Vieglākai lietošanai – skatieties spogulī, kad lietojat TePe AngleTM. Ieteicams nomainīt, kad starpzobu birstīte kļūst nodilusi

Kas ir TePe AngleTM starpzobu birstīte?

Tā ir maza birstīte, kas ir speciāli veidota, lai piekļūtu starpzobu virsmām. Lietojot starpzobu birstīti katru dienu kā papildinājumu zobu birstei, tas ir viegls un efektīvs veids kā saglabāt veselas smaganas, veselus zobus un svaigu elpu. Starpzobu tīrīšana ar TePe AngleTM birstītēm novērš smaganu un mutes dobumu iekaisumu, kā arī sliktu elpu.

Līdzīgi produkti