LISTERINE mutes skalojamais līdzeklis, Cool Mint, 1000ml

LISTERINE mutes skalojamais līdzeklis, Cool Mint, 1000ml

Produkta ID: KOL6366601 Ražotājs: Listerine

12,00 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 198 prece/-es

 • Produkta apraksts

  LISTERINE mutes skalojamais līdzeklis ar atsvaidzinošu piparmētru garšu – teicams papildinājums zobu tīrīšanai ikdienā. Ēteriskās eļļas ātri un efektīvi samazina aplikumu un kaitīgās baktērijas. Regulāra lietošana ikdienā efektīvi novērš aplikumu un smaganu iekaisumu, kā arī uzlabo mutes dobuma veselību. LISTERINE ir spēcīgs antibakteriāls un pretiekaisuma mutes skalošanas līdzeklis. LISTERINE satur ēterisko eļļu sastāvdaļas: timolu, mentolu, eikaliptolu un pretiekaisuma metilsalicilātu. Šīs dabīgās vielas darbojas kopīgi, lai apkarotu kaitīgās baktērijas, kas izraisa aplikumu. Ir pierādīts, ka LISTERINE lietošana ikdienā, mazina aplikumu līdz pat 56 %, mazina smaganu iekaisumu (gingivītu) – līdz pat 36 % un smaganu asiņošanu līdz pat 70 %.

  LISTERINE Cool Mint:

  • Novērš zobu aplikumu un nepatīkamu elpu;
  • Tam ir antibakteriālas īpašības
  • Īpaši efektīvs, ja lieto no rīta un vakarā;
  • Tam nepieciešams tikai 30 sekundes vienā skalošanas reizē.


  Lietošana
  : Ieliet 20ml (4 x 5ml tējkarotes) glāzē, skalot mutes dobumu 30 sek., tad izspļaut. Nelietot bērniem jaunākiem par 12 gadiem. Nelietot, ja iegādātajai pudelei ir bojāts korķis. Nešķīdināt, nenorīt un nedzert tieši no pudeles.

  SASTĀVS: Active Ingredients: Eucalyptol (0.092 %), Antiplaque/Antigingivitis; Menthol (0.042 %), Antiplaque/Antigingivitis; Methyl Salicylate (0.060 %), Antiplaque/Antigingivitis; Thymol (0.064 %), Antiplaque/Antigingivitis. Inactive Ingredients: Water, Alcohol (21.6%), Sorbitol, Poloxamer 407, Benzoic Acid, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Flavor, Green 3.

  Ražots: JOHNSOS&JOHNSON, ASV

  Līdzīgi produkti