PHILIPS Sonicare TongueCare+ Mēles birstes (2 gab.)

PHILIPS Sonicare TongueCare+ Mēles birstes (2 gab.)

Produkta ID: PHHX8072/01 Ražotājs: Philips Sonicare

16,00 

Notīrīt

Produkta apraksts

Philips Sonicare jūsu mēles tīrībai

Vienīgais mēles tīrītājs ar Sonicare spēku

  • 2 kompl.
  • Nesatur lateksu
  • Uzspraužams
  • BrushSync savienošanas funkcija

Ar vienu klikšķi pārveidojams no zobu sukas par mēles tīrītāju
TongueCare+ mēles birste vienā mirklī pārvērš jūsu Philips Sonicare zobu suku par elektrisku mēles tīrītāju ar Sonic spēku. Jebkura mēles birste ir uzspraužama uz Philips Sonicare zobu sukas roktura — gluži tāpat kā standarta birstes uzgalis. Šīs inovatīvās mēles birstes ir vienkārši lietot, nomainīt un tīrīt, un tās ir saderīgas ar visiem Philips Sonicare uzspraužamo zobu suku rokturiem. Papildiniet savu mutes kopšanas ikdienas rituālu ar mēles tīrīšanu — tas ir ērti un vienkārši! Šī mēles birste ir saderīga ar visiem Philips Sonicare zobu suku rokturiem, izņemot PowerUp Battery un Essence.

Viegli aizsniedz ikvienu mēles daļu
Lai nodrošinātu nevainojamu mēles tīrību, mēles birstei ir jāpiekļūst ikvienai mēles daļai — to var ērti izdarīt, pateicoties TongueCare+ mēles birstes ergonomiskajai formai. Birstes elastīgais un kompaktais uzgalis viegli notīra nepatīkamu elpu izraisošas baktērijas no visiem nostūriem un starpām.

Automātiski savienojas ar jūsu zobu sukas rokturi
Viedajā TongueCare+ mēles birstē ir integrēta mikroshēma, kas veido sakarus ar zobu sukas rokturi. Līdzko mēles birste tiek uzsprausta, rokturis to automātiski atpazīst un izvēlas mēles tīrīšanai piemērotāko darbības režīmu un intensitātes līmeni. Jums atliek vien nospiest ieslēgšanas pogu.

MicroBristles uzgaļa 240 sariņi saudzīgai un visaptverošai tīrīšanai
TongueCare+ mēles birstei ir 240 gumijas MicroBristles sariņi, kas ir īpaši piemēroti mēles mīkstās un porainās virsmas tīrīšanai. Elastīgie MicroBristles sariņi pielāgojas mēles virsmas izliekumiem, saudzīgi tos notīrot un atbrīvojot no baktērijām, kā arī ļaujot intensīvāk iedarboties Philips Sonicare BreathRx mēles tīrīšanas aerosolam, kas iznīcina uz mēles virsmas esošās baktērijas. Mēles birstes kompaktais dizains ļauj ērti piekļūt jebkurai mēles daļai.

Philips Sonicare jūsu mēles tīrībai
TongueCare+ ir vienīgais mēles tīrītājs ar Philips Sonicare spēku, kas notīra nepatīkamu elpu izraisošās baktērijas ar katru birstes vēzienu. Mēles birste ar 31 000 vibrāciju minūtē atbrīvos jūsu mēli no aplikuma, notīrīs nepatīkamu elpu izraisošās baktērijas un ļaus intensīvāk iedarboties Philips Sonicare BreathRx mēles tīrīšanas aerosolam. Jūs uzreiz sajutīsiet mēles tīrību un varēsiet ilgāk izbaudīt svaigu elpu.

Atribūti

TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA

Viedā birstes uzgaļa atpazīšanas funkcija
Krāsa Balta

MATERIĀLS

Elastomērs Nesatur lateksu

SADERĪBA

Birstes uzgaļu sistēma Uzspraužams
Piemērots šiem modeļiem 2 sērijas aplikuma kontrole
2 sērijas aizsardzība pret aplikumu
3 sērijas smaganu veselība
DiamondClean
DiamondClean Smart
EasyClean
Essence+
FlexCare
FlexCare Platinum
FlexCare Platinum Connected
FlexCare+
HealthyWhite
HealthyWhite+
PowerUp
Series 1100
2100 sērija
Series 3100
Prestige 9900
DiamondClean 9000
ProtectiveClean

KOMPLEKTĀ IEKĻAUTIE PRODUKTI

Suku uzgaļi 2 TongueCare+ mēles birstes

Līdzīgi produkti