Blue®m oral Foam putas

Blue®m oral Foam putas

Produkta ID: DVEFOAM100 Ražotājs: Blue®m

10,89 19,94 

Notīrīt

Produkta apraksts

  • Unikāla formula, kas balsās uz aktīvo skābekli;
  • Nodrošina zobu un smaganu veselību;
  • Nesatur Fluorīdus un alkoholu;
  • Normalizē un kontrolē mutes mikrofloru;
  • Ideāli piemērota ortodontisko ierīču, mīksto protēžu, zobu kapju kopšanai.

Piemērotas jutīgiem zobiem. Mutes putas ir speciāli izstrādātas, lai atjaunotu smaganas un attīrītu ortodontiskas ierīces, mīkstās protēzes un dažādas zobu kapes. Orālo putu formula ir vadošo pasaules zobārstu izstrādāta un nodrošina mutes veselībai labāko.

Lietošana: Smaganu veselībai – pēc zobu tīrīšanas ar Blue®m zobu pastu ar diviem pumpīša spiedieniem iepūst putas mutē. Ļaujiet putām iedarboties vismaz 1 minūti. Pēc tam putas izspļaujiet. Pēc putu lietošanas nedzeriet un neēdiet ~ 30 minūtes. Ja jums ir orālās aparatūras, tādas kā ortodontiskās aparatūras, mīkstās protēzes, dažādas kapes, vai citas, iespiežiet putas aparatūrā un ievietojiet to mutē. Liekās putas izspļaujiet. Lietojot BLUE®M ORAL FOAM putas 2 reizes dienā, jūsu mutes aparatūras vienmēr būs tīras, nodrošinās smaganu veselību.

SASTĀVS: Aqua, Glycerin, Mel, Sodium Lauryl Sulfate, PVP, Sodium Citrate, Cellulose Gum, Sodium Carbonate Peroxide, Aroma, Citric Acid, Sodium Methylparaben, Methyl Salicylate, Xylitol, Magnesium Sulfate, Lactoferrin, Limonene, CI 42090

Ražotājs: Nīderlande

Līdzīgi produkti