Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 elektriskā zobu birste

Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 elektriskā zobu birste

Produkta ID: PHHX6830/44 Ražotājs: Philips Sonicare

99,99 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 5 prece/-es

 • Produkta apraksts

  BrushSync uzgaļa nomaiņas atgādinājumsBaltāki zobi. Saudzīga tīrīšana. Baltāki zobi tikai 1 nedēļas laikā.

  • Iebūvēts spiediena sensors;
  • 2 tīrīšanas režīmi;
  • 1 BrushSync funkcija.

  Padara zobus baltākus tikai vienas nedēļas laikā
  Uzlieciet W2 Optimal White birstes uzgali, lai notīrītu aplikumu un padarītu savu smaidu žilbinoši baltu. Birstes uzgaļa centrālajā daļā blīvi izvietotie sariņi noņem aplikumu, un ir klīniski pierādīts, ka tas spēj padarīt zobus baltākus tikai vienas nedēļas laikā.

  Režīmi Clean un White
  Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pievērst īpašu uzmanību aplikuma likvidēšanai vai vienkārši nopulēt zobus — šī balinošā elektriskā zobu birste izpildīs jūsu vēlmes. Tīrīšanas režīms nodrošina nepārspējamu tīrīšanu, savukārt balināšanas režīms ir ideāli piemērots virsmas plankumu likvidēšanai.

  Drošs un saudzīgs, tīrot jutīgās zonas, zobu ortodontiskas ierīces un labotus zobus.
  Varat būt pārliecināts, ka zobu tīrīšana ir droša — Philips Sonic tehnoloģija ir piemērota lietošanai breketēm, plombēm, kroņiem un venīriem, un tā palīdz novērst kariesa veidošanos un uzlabo smaganu veselību.

  Informē jūs, ja pielietojat pārmērīgu spēku
  Jūs varat pat nepamanīt, ka tīrāt zobus ar pārmērīgu spēku, bet to pamanīs jūsu zobu birstes spiediena sensors. Līdzko izdarīsiet pārmērīgu spiedienu uz smaganām, zobu birste ar pulsējošu skaņas signālu aicinās spiedienu samazināt.

  Savieno viedo zobu birstes rokturi ar viedajiem uzgaļiem
  Philips Sonicare 4500 ir tehnoloģija ar mikročipu, kas nosaka izmantoto gudru zobu birstes uzgali un sinhronizē to ar gudro zobu birstes rokturi. Gudrais rokturis un gudrie uzgaļi ir jaudīga kombinācija, kurā ļauj izveidot smart pārī un atgādina par smart uzgaļa nomaiņu.

  Vienmēr ziniet pareizo uzgaļa nomaiņas brīdi
  Visi zobu birstes uzgaļi ar laiku nolietojas. Philips BrushSync tehnoloģija nosaka, cik ilgi esat lietojis konkrēto uzgali, kā arī to, cik spēcīgi esat ar to tīrījis. Kad būs pienācis laiks veikt uzgaļa nomaiņu, rokturī iedegsies gaismiņa un atskanēs īss skaņas signāls. Šādi jūs vienmēr varat būt pārliecināts, ka jūsu birstes uzgalis ir vislabākajā darba kārtībā.

  Aicinājums tīrīt zobus rūpīgi
  Vai jums nepieciešama elektriskā zobu birste ar taimeri? Mūsu QuadPacer tehnoloģija palīdz jums tīrīt katru mutes dobuma zonu tieši tik ilgi, cik tas būtu ieteicams, savukārt viedais taimeris informēs jūs, kad ir pagājušas ieteicamās zobu tīrīšanas 2 minūtes.

  Philips Sonicare uzlabotā Sonic tehnoloģija
  Philips Sonicare uzlabotā Sonic tehnoloģija raida ūdens plūsmu starp zobiem un tās birstes kustības atdala un notīra aplikumu, katru dienu nodrošinot izcilu tīrību.

  Lielisks veids, kā pierast pie savas jaunās zobu birstes
  Sākot kaut ko jaunu, vispirms ir nepieciešams iepazīšanās periods. Tādēļ mūsu Easy-start programma sniedz jums iespēju pirmajās 14 tīrīšanas reizēs, kad izmantojat jauno Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 zobu birsti, pakāpeniski un saudzīgi palielināt tīrīšanas jaudu.

  Līdzīgi produkti