Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 mutes dobuma irigātors MELNS

Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 mutes dobuma irigātors MELNS

Produkta ID: PHHX3806/33 Ražotājs: Philips Sonicare

99,99 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 8 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Jaunatklāta zobstarpu tīrīšana ar QuadStream tehnoloģiju

  Likvidē līdz 99,9 % aplikuma* tīrītajās zonās
  • Quad Stream tehnoloģija;
  • Impulsu viļņi vada jūsu kustības.

  Quad Stream tehnoloģija ātrākai un efektīvākai skalošanai
  Unikāls “X” formas Quad Stream uzgalis sadala plūsmu 4 ūdens strūklās, kas iedarbojas uz lielāku vietu starp zobiem un gar smaganu līniju. Iegūstiet ātrāku, rūpīgāku tīrīšanu bez zobu diega radītām problēmām.

  Pulse Wave vada no zoba uz zobu
  Maigie ūdens impulsi palīdz tīrīt katru zobu ar rūpīgās tīrīšanas režīmu – tādēļ tīrīšana vienmēr būs pareiza.

  2 skalošanas režīmi, 3 intensitātes līmeņi
  Izvēlieties tīrīšanas veidu, kas atbilst jūsu smaidam. Tīrīšanas režīms nodrošina pastāvīgu ūdens plūsmu, sniedzot efektīvu tīrīšanu ikdienā. Rūpīgās tīrīšanas režīms nodrošina ūdens impulsus, sniedzot pilnīgāku tīrīšanu. Pielāgojamais intensitātes līmenis pielāgojas, gādājot par jūsu komfortu.

  Pilnīga tīrīšana 60 sekundēs
  Piekļūstiet grūti sasniedzamām vietām, izmantojot uzgali, kas griežas 360 grādu leņķī, lai jūs ierīci varētu izmantot jebkurā orientācijā. Iegūstiet rūpīgu tīrību 360 grādu leņķī vien 60 sekundēs no sākuma līdz beigām.

  Ātra, universāla uzlāde ar USB-C kabeli
  Ērtā uzlāde ar USB-C kabeli izmanto tādu pašu savienojumu kā lielākā daļa mobilo tālruņu vai planšetdatoru. Iegūstiet līdz 14 dienām pietiekamu enerģiju tīrīšanai ar vienu uzlādes reizi.

  Vienkārši uzpildāma 250 ml tvertne
  250 ml tvertnē ir pietiekami daudz ūdens ieteicamajai 60 sekunžu tīrīšanai. Vienkārši pagrieziet un noņemiet vai izmantojiet sānu uzpildes atveri, lai to viegli uzpildītu.

  Viegla metode
  Vienkārši tēmējiet, piespiediet un tīriet, lai iegūtu efektīvāku zobstarpu tīrīšanu. Tēmējiet uzgali starp zobiem un gar smaganu līniju un ļaujiet ierīcei visu paveikt jūsu vietā.

  Standarta uzgalis plankumu tīrīšanai
  Standarta vienas plūsmas uzgalis sniedz lielāku spiedienu plankumu tīrīšanai un pārtikas atlieku iztīrīšanai, kad tas nepieciešams.

  Līdzīgi produkti