Philips Sonicare 3100 elektriskā zobu birste

Philips Sonicare 3100 elektriskā zobu birste

Produkta ID: PHHX3671/13 Ražotājs: Philips Sonicare

60,00 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 5 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Ardievas parastajai zobu birstei. Sveiciens Sonic tehnoloģijai.

  • Likvidē līdz 3 x vairāk aplikuma*;
  • Sonic tehnoloģija;
  • Spiediena sensor;
  • QuadPacer un SmarTimer;
  • Plāns ergonomisks dizains.

  Mūsu unikālā tehnoloģija nodrošina efektīvu un saudzīgu tīrīšanu
  Spēcīgas saru vibrācijas nogādā mikroburbuļus dziļi starp zobiem un gar smaganu līniju, sniedzot atsvaidzinošu pieredzi. Jūs iegūsiet divu mēnešu manuālu zobu tīrīšanu vien 2 minūtēs.** 31 000 birstes kustību minūtē saudzīgi tīra zobus, atdala aplikumu un aizslauka to prom, gādājot par izcilu tīrību ikdienā.

  Likvidē līdz 3 x vairāk aplikuma, salīdzinot ar parasto zobu birsti*
  Ir klīniski pierādīts, ka Sonicare elektriskā zobu birste ar uzlabotu Sonicare tehnoloģiju likvidē līdz 3 x vairāk aplikuma, salīdzinot ar parasto zobu birsti. Tā notīra aplikumu no zobiem un gar smaganu līniju, tajā pašā laikā aizsargājot jūsu smaganas.

  Iebūvēts spiediena sensors aizsargā zobus un smaganas
  Iebūvēts spiediena sensors automātiski nosaka lietoto spiedienu, jūs brīdina un automātiski samazina zobu birstes vibrācijas, lai pasargātu jūsu smaganas. Zobu birste rada pulsējošu skaņu, atgādinot par spiediena samazināšanu. 7 no 10 cilvēkiem šī funkcija palīdzēja uzlabot zobu tīrīšanu.

  Optimizējiet zobu tīrīšanu ar SmarTimer un QuadPacer
  2 minūšu SmarTimer un 30 sekunžu QuadPacer palīdz zobu tīrīšanu visās mutes dobuma vietās veikt ieteiktu laika ilgumu, lai nodrošinātu pilnīgu tīrību.

  Pateicoties ergonomiskai konstrukcijai, zobu birstes turēšana un lietošana ir viegla
  Slaidā, vieglā un ergonomiskā konstrukcija ļauj zobu birst turēt un lietot viegli, lai jūs varētu iegūt lielisku zobu tīrību bez piepūles.

  Vienmēr ziniet pareizo uzgaļa nomaiņas brīdi
  Ar laiku visi zobu suku uzgaļi nolietojas, tāpēc jums jāpievērš uzmanība savējam, lai jūs turpinātu izbaudīt lielisku tīrīšanu. Mūsu BrushSync tehnoloģija pārbauda, cik ilgi esat lietojis savu sukas uzgali un cik spēcīgi esat tīrījis zobus. BrushSync nomaiņas atgādinājums uz roktura un īss skaņas signāls dos jums ziņu, kad būs laiks to nomainīt.

  Easy-Start palīdzēs pāriet
  Mūsu Easy-Start programma sniedz jums iespēju pirmās 14 tīrīšanas reizēs pakāpeniski un saudzīgi palielināt jaunās zobu birstes tīrīšanas jaudu.

  Akumulatora kalpošanas laiks-14 dienas
  Akumulatora kalpošanas laiks ilgst līdz 14 dienām, tādēļ uzlāde nepieciešama vien pēc ilga perioda.

  Lietojiet mazāk. Lietojiet atkārtoti vairāk
  Strāvas adapteri var šķist mazi, bet kopā ievērojami ietekmē vidi. Vien pārejot uz USB lādētāju mūsu izstrādājumu sērijā Philips Sonicare 1000–4000 Series, mēs ik pēc 4 gadiem varam izmantot par 189 210 kg mazāk plastmasas. Iespaidīgi, vai ne?

  Līdzīgi produkti