Philips Sonicare for Kids-bērnu elektriskā zobu birste ar Bluetooth+ZENDIUM Kids zobu pasta DĀVANĀ

Philips Sonicare for Kids-bērnu elektriskā zobu birste ar Bluetooth+ZENDIUM Kids zobu pasta DĀVANĀ

Produkta ID: PHHX6352/42_AKC Ražotājs: Philips Sonicare

54,99 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 7 prece/-es

 • Produkta apraksts

  IEGĀDĀJIES Philips Sonicare for Kids-bērnu elektrisko zobu birsti ar Bluetooth un DĀVANĀ saņem ZENDIUM Kids zobu pastu un Ričija Rū zobu tīrīšanas grafiku, padarot zobu tīrīšanu interesantāku!

  Interaktīva Sonic tehnoloģija. Lielāka jautrība, labāka tīrīšana!

  • Aizraujošs veids, kā sākt veselīgus ieradumus;
  • Iebūvēts Bluetooth®;
  • Apmācības lietotne;
  • 2 birstes galviņas un 8 uzlīmes;
  • 2 režīmi

  Jautras uzlīmes palīdz bērniem pārvērst zobu birsti par draugu
  Veselīgus ieradumus ir vieglāk saglabāt, ja varat tos individuāli pielāgot. Mūsu sērija “Izveidojiet savu briesmonīti” ļauj bērniem pārvērst zobu birstes rokturi par draudzīgu briesmonīti, izmantojot maināmas uzlīmes. Viņi var radīt jaunu tēlu, kad vien to vēlas. Kad zobu tīrīšanā palīdz draudzīgs briesmonītis, jūsu bērniem ir vieglāk priecāties par procesu un vienlaikus iegūt rūpīgu Sonicare tīrīšanu.

  Palīdz bērniem tīrīt zobārstu ieteikto laiku
  Sonicare bērniem palīdz bērniem tīrīt ieteiktās divas minūtes un nosedz visas mutes zonas, izmantojot 2 minūšu taimeri un 30 sekunžu tempa turētāju. Tas ir vienkāršs veids, kā palīdzēt bērniem attīstīt veselīgus zobu tīrīšanas paradumus.

  Veic dziļu tīrīšanu arī tad, ja bērni tikai vēl mācās
  Jūs varat būt pārliecināti, ka bērns iegūst vislabāko iespējamo tīrīšanu pat tad, ja viņa tehnika vēl tikai attīstās. Sonicare tehnoloģija izmanto maigus impulsus, lai iztīrītu zobstarpas un vietas gar smaganu līniju, tādējādi kompensējot mazās kļūdiņas, ko bērni pieļauj, kamēr vēl tikai mācās tīrīt zobus.

  Aizsargā augošus zobus
  Jauniem zobiem ir nepieciešama ļoti maiga kopšana, tādēļ Sonicare bērniem ir aprīkota ar gumijas birstes uzgali. Tas ir drošāks un rada patīkamas sajūtas mazajās mutēs.

  NB! Mēs piedāvājam vienu no labākajām pārdošanas cenām Philips Sonicare bērnu elektriskajām zobu birstēm, tādēļ uz bērnu elektriskajām zobu birstēm neattiecas akcijas un atlaižu kuponi!

  Līdzīgi produkti