Philips Sonicare Optimal White W2c MINI zobu birstes uzgaļi (4 gab.)

Philips Sonicare Optimal White W2c MINI zobu birstes uzgaļi (4 gab.)

Produkta ID: PHHX6074/27 Ražotājs: Philips Sonicare

32,00 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 39 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Līdz pat 100 % baltāki zobi tikai vienas nedēļas laikā*
  Mūsdienīga tīrīšana aplikuma likvidēšanai un baltākiem zobiem

  • 4 uzgaļu komplekts;
  • Kompakts izmērs;
  • Uzspraužams;
  • BrushSync savienošanas funkcija.

  Rombveida sariņi padara zobus par 100% baltākus 1 nedēļas laikā
  DiamondClean uzgalis plankumu noņemšanai ir gatavots no blīvi izvietotiem rombveida sariņiem un likvidē ēdienu un dzērienu radītus plankumus no zobu virsmas. Jūs pamanīsiet, ka zobi ir par 100 %* baltāki jau pēc 7 dienām.

  Automātiski izvēlas optimālu darbības režīmu vislabākajiem rezultātiem**
  Birstes uzgaļu savienošanas funkcija BrushSync™ ļauj bez liekām pūlēm nodrošināt optimālu tīrīšanas rezultātu**. W2 Optimal White birstes uzgalis sinhronizējas ar Philips Sonicare zobu sukas rokturi**, ko iespējo funkcija BrushSync™, un automātiski izvēlas zobu baltināšanai piemērotāko darbības režīmu un intensitātes līmeni. Jums atliek tikai sākt zobu tīrīšanu.

  Vienmēr zināsiet, kad to nomainīt. Tīrīšana vienmēr būs efektīva.
  Pēc 3 lietošanas mēnešiem birstes uzgaļu efektivitāte samazinās, taču BrushSync™ jums par to savlaicīgi atgādinās. Jūsu viedā zobu suka reģistrē to, cik bieži un ar kādu spēku jūs tīrāt zobus, un informē, ja ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali. Jums nav viedā Philips Sonicare zobu birste? Šajā gadījumā pievērsiet uzmanību zilās krāsas sariem — ja tie kļūst balti, ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali.

  Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai
  Jūsu W DiamondClean zobu birstes uzgalis nevainojami sader ar jebkuru Philips Sonicare zobu birstes rokturi, Izņemot Philips One un Essence. Tas ir viegli uzspraužams un noņemams, nodrošinot vieglu nomaiņu un tīrīšanu.

  Philips Sonicare uzlabotā Sonic tehnoloģija
  Philips Sonicare uzlabotā Sonic tehnoloģija raida ūdens plūsmu starp zobiem un tās birstes kustības atdala un notīra aplikumu, katru dienu nodrošinot izcilu tīrību.

  Rūpīgi pārbaudīts atbilstoši jūsu mutes dobuma veselības prasībām
  Visi Philips Sonicare birstes uzgaļi ir droši un saudzīgi zobiem un smaganām. Pārbaužu ietvaros tiek vērtēta uzgaļu efektivitāte visos darbības režīmos, lai garantētu izcilu veiktspēju un izturību katrā tīrīšanas reizē.

  Līdzīgi produkti