Philips Sonicare Optimal Plaque Defence STANDARTA zobu birstes uzgaļi (2 gab.)

Philips Sonicare Optimal Plaque Defence STANDARTA zobu birstes uzgaļi (2 gab.)

Produkta ID: PHHX9022/10 Ražotājs: Philips Sonicare

20,00 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 39 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Efektīvi notīra aplikumu. Saudzīga pret smaganām.
  Nepārspējami likvidē aplikumu katru dienu

  • Komplektā 2 gab.;
  • Standarta izmērs;
  • Uzspraužams;
  • BrushSync savienošanas funkcija.

  Likvidē līdz pat 7x vairāk aplikuma nekā parastā zobu birste
  Blīvi izvietoti augstas kvalitātes sariņi likvidē līdz pat 7 reizēm vairāk aplikuma nekā manuāla zobu birste. Īpašas formas izliektais elektriskais uzgalis ļauj viegli aizsniegt zobus dziļi mutes dobuma aizmugurē.

  Vienmēr zināsiet, kad to nomainīt. Tīrīšana vienmēr būs efektīva.
  Pēc 3 lietošanas mēnešiem birstes uzgaļu efektivitāte samazinās, taču BrushSync™ jums par to savlaicīgi atgādinās. Jūsu viedā zobu suka reģistrē to, cik bieži un ar kādu spēku jūs tīrāt zobus, un informē, ja ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali. Jums nav viedā Philips Sonicare zobu birste? Šajā gadījumā pievērsiet uzmanību zilās krāsas sariem — ja tie kļūst balti, ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali.

  Philips Sonicare uzlabotā ultraskaņas tehnoloģija
  Philips Sonicare uzlabotā ultraskaņas tehnoloģija raida ūdens plūsmu starp zobiem un tās birstes kustības atdala un notīra aplikumu, katru dienu nodrošinot izcilu tīrību.

  Rūpīgi pārbaudīts atbilstoši jūsu mutes dobuma veselības prasībām
  Visi Philips Sonicare birstes uzgaļi ir droši un saudzīgi zobiem un smaganām. Pārbaužu ietvaros tiek vērtēta uzgaļu efektivitāte visos darbības režīmos, lai garantētu izcilu veiktspēju un izturību katrā tīrīšanas reizē.

  Automātiski izvēlas optimālu darbības režīmu vislabākajiem rezultātiem**
  Birstes uzgaļu viedā savienošanas funkcija BrushSync™ ļauj bez liekām pūlēm nodrošināt optimālu tīrīšanas rezultātu**. Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence birstes uzgalis savienojas ar Philips Sonicare zobu sukas rokturi, kas atbalsta BrushSync™ viedo savienošanos**, un tas automātiski izvēlas tīrīšanai piemērotāko darbības režīmu un intensitātes līmeni. Jums atliek tikai sākt zobu tīrīšanu.

  Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai
  Jūsu Optimal Plaque Defence birstes uzgalis ir perfekti saderīgs ar jebkuru Philips Sonicare zobu birstes rokturi, izņemot Philips One un Essence. Tas ir vienkārši uzspraužams un noņemams, sniedzot ērti nomaiņu un tīrīšanu.

  Līdzīgi produkti