Philips Sonicare Intercare STANDARTA zobu birstes uzgaļi (2 gab.)

Philips Sonicare Intercare STANDARTA zobu birstes uzgaļi (2 gab.)

Produkta ID: PHHX9002/10 Ražotājs: Philips Sonicare

18,00 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 31 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Dziļāka iekļūšana zobstarpās. Izcila tīrīšana.*
  Tīriet zobstarpas un grūti aizsniedzamas vietas

  • Komplektā 2 gab.;
  • Standarta izmērs;
  • Uzspraužams;
  • BrushSync savienošanas funkcija.

  Noņemiet līdz pat 7 reizēm vairāk aplikuma ar InterCare birstes uzgali*
  Izmantojot InterCare birstes uzgali, uzlabojiet smaganu veselību tikai 2 nedēļu laikā. Īpaši garie sari ļauj notīrīt vairāk aplikuma grūti aizsniedzamās vietās un zobu starpās, nodrošinot smaganu veselību.

  Uzlabo smaganu veselību tikai 2 nedēļās
  InterCare sukas uzgalim ir īpaši gari, blīvi izvietoti augstas kvalitātes sariņi, kas piekļūst neredzamam aplikumam dziļi zobu starpās. Ir klīniski pierādīts, ka šis uzgalis samazina smaganu asiņošanu un iekaisumu jau pēc 2 nedēļām.

  Automātiski izvēlas optimālu darbības režīmu vislabākajiem rezultātiem**
  Birstes uzgaļu viedā savienošanas funkcija BrushSync™ ļauj bez liekām pūlēm nodrošināt optimālu tīrīšanas rezultātu**. InterCare birstes uzgalis savienojas ar Philips Sonicare zobu sukas rokturi, kas atbalsta BrushSync™ viedo savienošanos**, un tas automātiski izvēlas tīrīšanai piemērotāko darbības režīmu un intensitātes līmeni. Jums atliek tikai sākt zobu tīrīšanu.

  Vienmēr zināsiet, kad to nomainīt. Tīrīšana vienmēr būs efektīva.
  Pēc 3 lietošanas mēnešiem birstes uzgaļu efektivitāte samazinās, taču BrushSync™ jums par to savlaicīgi atgādinās. Jūsu viedā zobu suka reģistrē to, cik bieži un ar kādu spēku jūs tīrāt zobus, un informē, ja ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali. Jums nav viedā Philips Sonicare zobu birste? Šajā gadījumā pievērsiet uzmanību zilās krāsas sariem — ja tie kļūst balti, ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali.

  Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai
  Jūsu InterCare birstes uzgalis ir perfekti saderīgs ar jebkuru Philips Sonicare zobu sukas rokturi, izņemot PowerUp Battery un Essence. Tas ir viegli uzspraužams un noņemams, nodrošinot vieglu nomaiņu un zobu tīrīšanu.

  Philips Sonicare uzlabotā ultraskaņas tehnoloģija
  Philips Sonicare uzlabotā ultraskaņas tehnoloģija raida ūdens plūsmu starp zobiem un tās birstes kustības atdala un notīra aplikumu, katru dienu nodrošinot izcilu tīrību.

  Rūpīgi pārbaudīts atbilstoši jūsu mutes dobuma veselības prasībām
  Visi Philips Sonicare birstes uzgaļi ir droši un saudzīgi zobiem un smaganām. Pārbaužu ietvaros tiek vērtēta uzgaļu efektivitāte visos darbības režīmos, lai garantētu izcilu veiktspēju un izturību katrā tīrīšanas reizē.

  Līdzīgi produkti