Philips Sonicare G3 Premium Gum Care zobu birstes uzgaļi (4 gab.)

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care zobu birstes uzgaļi (4 gab.)

Produkta ID: PHHX9054/17 Ražotājs: Philips Sonicare

50,00 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 4 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Mūsu birstes uzgalis izcilai smaganu veselība
  Līdz pat 7 reizēm veselīgākas smaganas tikai 2 nedēļās*

  • 4 uzgaļu komplekts;
  • Standarta izmērs;
  • Uzspraužams;
  • BrushSync savienošanas funkcija

  Līdz pat 7 reizēm veselīgākas smaganas tikai 2 nedēļās***
  Premium Gum Care birstes uzgaļa noapaļotā mala palielina saru galu saskari ar smaganu līniju. Tā nodrošina līdz 7 reizēm veselīgākas smaganas salīdzinājumā ar parastu zobu birsti, veidojot spēcīgu pamatu zobiem.*

  Mīkstās gumijas malas noliecas un nodrošina līdz 2 reizēm lielāku saskares virsmu
  Tas uzlabo mūsu Sonic tehnoloģijas tīrīšanas jaudu, nodrošinot dziļāku tīrīšanu pat grūti sasniedzamās vietās. Pateicoties elastīgajam dizainam, Premium Gum Care noņem līdz pat 10 reizēm vairāk aplikuma nekā manuālā zobu birste.

  Philips Sonicare uzlabotā ultraskaņas tehnoloģija
  Philips Sonicare uzlabotā ultraskaņas tehnoloģija raida ūdens plūsmu starp zobiem un tās birstes kustības atdala un notīra aplikumu, katru dienu nodrošinot izcilu tīrību.

  75% šajā produktā izmantotās plastmasas ir biobāzēta*
  Lai palīdzētu mums visiem samazināt ietekmi uz vidi, 75% šajā zobu birstē izmantotās plastmasas ir biobāzēta******, un viss zobu birstes uzgaļa iepakojums ir 100% pārstrādājams.*******

  Vienmēr zināsiet, kad to nomainīt. Tīrīšana vienmēr būs efektīva.
  Pēc 3 lietošanas mēnešiem birstes uzgaļu efektivitāte samazinās, taču BrushSync jums par to savlaicīgi atgādinās. Jūsu viedā zobu birste reģistrē to, cik bieži un ar kādu spēku jūs tīrāt zobus, un informē, ja ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali. Vai jums nav viedās Philips Sonicare zobu birstes? Šajā gadījumā pievērsiet uzmanību zilās krāsas sariem — ja tie kļūst balti, ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali.

  Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai
  Jūsu G3 Premium Gum Care birstes uzgalis ir perfekti saderīgs ar jebkuru Philips Sonicare zobu sukas rokturi, izņemot Philips One un Essence. Tas ir viegli uzspraužams un noņemams, nodrošinot vieglu nomaiņu un tīrīšanu.

  Rūpīgi pārbaudīts atbilstoši jūsu mutes dobuma veselības prasībām
  Visi Philips Sonicare birstes uzgaļi ir droši un saudzīgi zobiem un smaganām. Pārbaužu ietvaros tiek vērtēta uzgaļu efektivitāte visos darbības režīmos, lai garantētu izcilu veiktspēju un izturību katrā tīrīšanas reizē.

  Automātiski izvēlas optimālu darbības režīmu vislabākajiem rezultātiem****
  Birstes uzgaļu ērtā BrushSync™ savienošanas funkcija ļauj bez liekām pūlēm nodrošināt optimālu tīrīšanas rezultātu****. Philips Sonicare C2 Optimal Clean birstes uzgalis savienojas ar Philips Sonicare zobu sukas rokturi, kas atbalsta BrushSync™ viedo savienošanos****, tas automātiski izvēlas tīrīšanai piemērotāko darbības režīmu un intensitātes līmeni. Jums atliek tikai sākt zobu tīrīšanu.

  Līdzīgi produkti