Philips Sonicare A3 Premium All-in-One zobu birstes uzgaļi (2 gab.)

Philips Sonicare A3 Premium All-in-One zobu birstes uzgaļi (2 gab.)

Produkta ID: PHHX9092/10 Ražotājs: Philips Sonicare

30,00 

Notīrīt

Produkta apraksts

Viens zobu birstes uzgalis pilnīgai kopšanai
Tīri zobus bez kompromisiem

  • Komplektā 2 gab.;
  • Standarta izmērs;
  • Uzspraužams;
  • BrushSync funkcija.

Likvidē līdz 20 reizēm vairāk aplikuma arī grūti aizsniedzamās vietās*
Gūstiet labumu no mūsu piedāvātās aplikuma likvidēšanas**** neatkarīgi no zobu tīrīšanas veida. Premium All-in-One zobu birstes uzgalim ir precīzi leņķī izvietoti sari, kas ir izstrādāti tā, lai pēc iespējas vairāk uzlabotu aplikuma likvidēšanas spēju.

Saru forma, kas gādā par smaidu
Izliektais profils palīdz sariem nokļūt tieši tur, kur nepieciešams. Ieguldot neatlaidīgu darbu, mēs esam izveidojuši universālu risinājumu, kas sniedz izcilu mutes kopšanu.

Likvidē līdz 100 % vairāk plankumu mazāk nekā divās dienās***
Saudzīgi notīriet plankumu ar trīsstūra formas saru galiem, kas radīti, lai plankumu likvidētu efektīvāk, nekā noapaļoti gali. Šī forma sniedz lielāku saskares laukumu ar zobu virsmu efektīvai plankumu likvidēšanai.

Līdz 15 reizēm veselīgākas smaganas vien divās nedēļās**
Birstes uzgaļa īpaši garie sānu sari saudzīgi notīra smaganu līniju pat tad, ja koncentrējaties uz zobu tīrīšanu. Sari ir arī elastīgi un palīdz kompensēt pārmērīgu spiedienu.

Zobu tīrīšana ar Sonic tehnoloģiju: efektīvas tīrīšanas meistarklase
Notīriet aplikumu ar Sonic tehnoloģiju – mūsu augstākais kritērijs efektīvai un saudzīgai tīrīšanai. Kamēr tīrāt zobus, līdz pat 62 000 saru kustību un dinamiskas, plūstošas darbības palīdz iztīrīt pat grūti aizsniedzamas vietas, gādājot par izteiktu tīrības un svaiguma sajūtu mutē.

Izstrādājuši eksperti, domājot par jums
Šis universālais birstes uzgalis ir mūsu līdz šim plašāko pētījumu un izstrādes rezultāts. Mēs apvienojām zobu kopšanas profesionāļu, mutes kopšanas speciālistu, inženieru un dizaineru zināšanas, lai radītu šo universālo birstes uzgali.

Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai
A3 Premium All-in-One birstes uzgalis ir lieliski saderīgs ar jūsu Philips Sonicare uzspraužamo rokturi (lūdzu, skatiet tālāk esošo sarakstu). Vienkārši uzspraudiet un noņemiet, lai ātri veiktu nomaiņu vai tīrīšanu.

Nomaiņas atgādinājumi palīdz sniegt labāko tīrīšanu
Birstes uzgaļi pēc trīs lietošanas mēnešiem kļūst mazāk efektīvi, bet, izmantojot BrushSync funkciju, jūs saņemsiet atgādinājumu, pirms tas notiek. Ar BrushSync funkciju aprīkotā zobu birste izprot tās lietošanas ieradumus un paziņo, kad pienācis laiks nomaiņai.

Līdzīgi produkti