Pozicionieris Myobrace T1 M (10-15 gadi)

Pozicionieris Myobrace T1 M (10-15 gadi)

Produkta ID: MYO412000 Ražotājs: MRC

80,01 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 3 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Myobrace® for Teens (10-15 gadi)
  Izmērs M

  PIRMS IEGĀDES, LŪDZU KONSULTĒJIETIES AR MIO FUNKCIONĀLO SPECIĀLISTU PAR JUMS PIEMĒROTĀKĀ POZICIONIERA VEIDA UN IZMĒRA IZVĒLI!

  MRC sistēma Myobrace® ir pasaulē vadošā miofunkcionālās ortodontiskās ārstēšanas risinājums. Šī sistēma atšķiras no visiem citiem ortodontijas veidiem, sākumā mainot ieradumu elpot caur muti uz elpošanu caur degunu, pēc tam palīdz attīstīties loka formai un, visbeidzot, iztaisno zobus to dabiskajā pozīcijā.

   

  Myobrace® pusaudžiem tā pat kā bērniem, ir miofunkcionāla ortodontiskā ārstēšana, kas optimizē sejas attīstību, veidojot pareizus elpošanas paradumus, radot rezultātus, kas var palīdzēt izvairīties no tradicionālajām breketēm vai elaineriem.

  T1 koncentrējas uz deguna elpošanas izveidošanu un sākotnējo miofunkcionālo ieradumu korekciju. Tas ir mīksts un elastīgs, kas nodrošina vislabāko atbilstību, vienlaikus pielāgojoties jebkurai loka formai un nepareizai saspiešanai. Tam ir mazi elpošanas caurumi, lai nodrošinātu nepārtrauktu deguna elpošanu, un miofunkcionālās īpašības, lai veicinātu pareizus ieradumus.

  • Kapi izvēlaties atbilstoši vecuma grupai vai kā rekomendējis speciālists;
  • Lietot: 1h dienā un visu nakti guļot vai kā speciālists rekomendēji;
  • Pāriet uz nākamo fāzi, kad sasniegti esošās fāzes rezultāti vai pēc speciālista konsultācijas.

  Lejupielādējamie faili

  Līdzīgi produkti