Pozicionieris Myobrace K0 M (6-10 gadi)

Pozicionieris Myobrace K0 M (6-10 gadi)

Produkta ID: MYO411000 Ražotājs: MRC

80,01 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 2 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Myobrace® KIDS (6-10 gadi)
  Izmērs M

  PIRMS IEGĀDES, LŪDZU KONSULTĒJIETIES AR MIO FUNKCIONĀLO SPECIĀLISTU PAR JUMS PIEMĒROTĀKĀ POZICIONIERA VEIDA UN IZMĒRA IZVĒLI!

  MRC sistēma Myobrace® ir pasaulē vadošā miofunkcionālās ortodontiskās ārstēšanas risinājums. Šī sistēma atšķiras no visiem citiem ortodontijas veidiem, sākumā mainot ieradumu elpot caur muti uz elpošanu caur degunu, pēc tam palīdz attīstīties loka formai un, visbeidzot, iztaisno zobus to dabiskajā pozīcijā.

   

  Myobrace® KIDS ir visvairāk izmantoto kapju veids. Tas optimizē galvaskausa un sejas attīstību un iztaisno priekšzobu līniju, kā arī maina elpošanu caur muti uz elpošanu caur degunu, veicinot pareizus miofunkcionālos ieradumus, vienlaikus iekļaujot Dynamicore ™, kas veicina augšžokļa attīstību.

  K0 jeb 0.fāze Myobrace®K0 koncentrējas uz funkcionālu elpceļu izveidi un mēles nostiprināšanu bērniem, kuri elpo caur muti, īpaši miega laikā Tā unikālā iezīme ir liela elpošanas atvere, kas sākotnēji atver mutes elpceļus, pārejot uz deguna elpošanu. Aktīvā mēles zīme stiprina mēli, vēl vairāk uzlabojot elpošanas funkciju. Tā kā gandrīz visi bērni ar nepareizu sakodienu elpo caur muti, lielākajai daļai pacientu būs nepieciešama šī ierīce.

  • Kapi izvēlaties atbilstoši vecuma grupai vai kā rekomendējis speciālists;
  • Lietot: 1h dienā un visu nakti guļot vai kā speciālists rekomendēji;
  • Pāriet uz nākamo fāzi, kad sasniegti esošās fāzes rezultāti vai pēc speciālista konsultācijas.

  Lejupielādējamie faili

  Līdzīgi produkti