Bluem® Teeth & Bone formula (90 kapsulas)

Bluem® Teeth & Bone formula (90 kapsulas)

Produkta ID: DVESUPTB90N Ražotājs: Blue®m

55,01 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 4 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Zobu un kaulu stiprināšanai
  Augstas kvalitātes vitamīnu un minerālvielu kombinācija

  Blue®m zobu un kaulu formulas unikālais sastāvs satur bioloģiski aktīvu magniju, varu, mangānu, cinku, boru, C vitamīnu, B6, B12 un folijskābes vitamīnu. Tas satur arī lielas kalcija, D3 vitamīna un K2 vitamīna devas, kas uzsūcas septiņas reizes labāk nekā K1 vitamīns. Šīm minerālvielām un vitamīniem ir īpaša ietekme uz zobiem un kauliem.

  Kapsulas satur gan minerālvielas, gan vitamīnus saskaņā ar bioloģiskajām attiecībām un ir konstruētas saskaņā ar ortomolekulāriem uztura standartiem. Blue®m zobu un kaulu formulas darbību sauc arī par “sinerģisku”, jo dažādās uzturvielas šajā formā stiprina viena otras pozitīvās īpašības. Pateicoties sinerģijai, bioloģiskajiem apstākļiem un sastāvdaļu augstajai kvalitātei, šis papildinājums ir labākais zobārstniecības papildinājums.

  KAM LIETOT?

  • Pirms un zobu vai smaganu ārstēšanas laikā, pēc tās. implantoloģija un mutes ķirurģiskas operācijas;
  • Gados vecāki cilvēki ar osteoporozi;
  • Cilvēki ar kariesu vai (spēcīgu) palielinātu kariesa risku;
  • Sievietes pēc menopauzes;
  • Cilvēkiem ar augstu kariesa risku no 17 gadu vecuma.

  KALCIJS
  Ķermenī ir vairāk kalcija nekā jebkurš cits minerāls, un tas ir stipru kaulu un zobu celtniecības materiāls. Kalcijs ir vajadzīgs pareizai muskuļu funkcionēšanai un impulsu virzīšanai uz nerviem. Turklāt kalcijs ir iesaistīts brūču dzīšanas, asinsreces, asinsspiediena regulēšanā, šūnu augšanas un hormonu metabolismā. Tas palielina mūsu ķermeņa šūnu enerģiju. Kalcija absorbcija no tievās zarnas daļēji ir atkarīga no pietiekamas A, C un D vitamīna, magnija un olbaltumvielu devas. Patiesais kalcija daudzums organismā ir atkarīgs arī no pietiekama K2 vitamīna daudzuma.

  MAGNIJS
  Magnijs ir iesaistīts vairāk nekā 300 enzīmu reakcijās organismā. Magnijs ir nepieciešams kalcija un C vitamīna metabolismam, nervu impulsu pārnesei un pareizai muskuļu funkcionēšanai. Magnijs nodrošina ne tikai veselus kaulus un zobus, tas ir nepieciešams, lai veidotu muskuļus. Tas arī nodrošina mūsu ķermeni ar enerģiju, atvieglo asinsvadus un samazina asinsspiedienu.

  Kaut arī minētie minerāli ir būtiski svarīga kaulu metabolismam, to efektivitāte ir ierobežota, ja viņi nesaņem D3 un K2 vitamīna palīdzību.

  VITAMĪNS D3
  D3 vitamīns, taukos šķīstošs vitamīns, ir svarīgs spēcīgiem zobiem un kauliem un veicina kalcija un fosfora absorbciju no zarnu trakta un regulē kalcija metabolismu organismā. D vitamīns arī spēlē lielu lomu muskuļu darbībā. D vitamīnam ir kariesa inhibējoša iedarbība, ja seruma koncentrācija pārsniedz 75 līdz 100 nmol / ml. Galvenais D vitamīna avots ir saules gaisma. D vitamīns tiek ražots ādā ar saules gaismas iedarbību.

  Vitamīns D vislabāk darbojas sadarbībā ar A vitamīnu, C vitamīnu, kalciju, fosforu un K vitamīnu. Blue®m zobu un kaulu formulā ir liela dabīgā D3 vitamīna deva, kas iegūta no vilnas taukiem (piemērota veģetāriešiem).

  VITAMĪNS K2
  K vitamīns, taukos šķīstošs vitamīns, ir būtisks asins recēšanu un kaulu vielmaiņas procesā. K vitamīns ir svarīgāks mūsu veselībai nekā mēs iepriekš domājām. K vitamīns ir būtisks osteokalcīnam – kaulu olbaltumvielai, kam ir svarīga loma veselīgu un labi mineralizētu kaulu audu veidošanā un uzturēšanā. Šīs jaunās funkcijas K2 vitamīns (menakvinons) pilda daudz labāk nekā K1 vitamīns (phylloquinone), kas ir galvenais K vitamīna avots rietumu diētā.

  K vitamīns ir būtisks arī specifiska audu proteīna (matrices Gla proteīna) aktivitātei, kas palīdz arteriālajām sieniņām, locītavu skrimslānim un citiem mīkstajiem audiem organismā saglabāt elastīgumu, piesaistot kalciju. K vitamīns pārnes kalciju uz kauliem.

  VITAMĪNS C
  C vitamīns (askorbīnskābe), ūdenī šķīstošs vitamīns, vispirms ir svarīgs labai pretestībai. Turklāt C vitamīns palīdz saglabāt asinsvadus veselīgus un elastīgus, pazemina holesterīna līmeni. Visu ķermeņa audu – locītavu, cīpslu, ādas, muskuļu (ieskaitot sirds muskuli), kaulu un saistaudu struktūra un stingrība, ir atkarīgi no C vitamīna konstruktīvās aktivitātes. C vitamīns veicina veselus kaulus, zobus, ādu un asinsvadus un paātrina dziedināšanas procesu pēc operācijas.

  VITAMĪNS A
  Divu veidu A vitamīns: A vitamīns (retinols) un provitamīns A (β-karotīns). Tas ir taukos šķīstošs vitamīns, ko bieži sauc par anti-infekcijas vitamīnu. Tas veicina augšanu, redzi, nodrošina spēcīgus kaulus, veselīgu ādu, veselīgus matus, stiprus zobus un smaganas. A vitamīns veicina brūču dzīšanu pēc zobu procedūrām. Blue®m formulai ir pievienots labi absorbējamais β-karotīns, A formas vitamīns.

  VITAMĪNS B6
  Vitamīns B6, ūdenī šķīstošs vitamīns, tiek iesaistīts vairāk nekā 100 ķermeņa enzīmu reakcijās, kas galvenokārt saistītas ar enerģijas ražošanu un tauku un olbaltumvielu metabolismu. B6 (piridoksīns) ir svarīgs rezistencei un gremošanas sistēmai. Turklāt tam ir loma sarkano asins šūnu veidošanās procesā kas tālāk nodrošina nervu sistēmas pareizu darbību. Blue®m “Zobu un kaulu” formulai vitamīns B6 ir pievienots, lai veicinātu magnija uzņemšanu šūnās. B6, B12 un folijskābes vitamīns samazina homocisteīna līmeni. Augsts homocisteīna līmenis parasti tiek konstatēts osteoporozē un var bojāt kaulus un kolagēnu.

  VITAMĪNS B11
  Folijskābe (B11 vitamīns) ir svarīga pareizai nervu sistēmas un imūnsistēmas funkcionēšanai. Folijskābei ir svarīgu loma šūnu mitozē, aminoskābju veidošanā un sarkano asins ķermenīšu veidošanā. B6, B12 un folijskābes vitamīns samazina homocisteīna līmeni. Augsts homocisteīna līmenis parasti tiek konstatēts osteoporozē un var bojāt kaulus un kolagēnu.

  VITAMĪNS B12
  B12 vitamīns (kobalamīns) ir svarīgs labai pretestībai. Turklāt tam ir nozīme veselīgu sarkano asins ķermenīšu veidošanā, kas ir laba nervu sistēmas funkcija, un tā veicina enerģijas piegādi. Turklāt tam ir loma folijskābes metabolismā, kas veicina šūnu atjaunošanās procesus. B6, B12 un folijskābes vitamīns samazina homocisteīna līmeni. Augsts homocisteīna līmenis parasti tiek konstatēts osteoporozē un var bojāt kaulus un kolagēnu.

  CINKS
  Cinks ir atrodams visos ķermeņa audos un tas ir nepieciešams proteīnu veidošanai un tādējādi audu augšanai un atjaunošanai (brūčudzīšanai). Cinks nodrošina veselīgus kaulus, matus un ādu, kā arī labu atmiņu. Tam ir nozīme ogļhidrātu un tauku uzkrāšanā un sadalīšanā, tas katalizē vairāk nekā 100 enzīmu. Cinks ir hormona insulīna daļa, tas palīdz imūnsistēma darbojas pareizi. Tas arī veicina auglību. Cinks un varš ir antagonisti, un tāpēc tos vēlams lietot kombinācijā.

  MANGĀNS
  Minerālmangāns ir nepieciešams kaulu un saistaudu veidošanai. Turklāt mangāns ir iesaistīts aminoskābju, holesterīna un ogļhidrātu vielmaiņas procesā. Tas veicina ķermeņa šūnu aizsardzību pret mūsu ķermeņa oksidatīvo stresu un enerģijas pārvaldību.

  VARŠ
  Varš nodrošina to, ka dzelzs tiek uzsūcās hemoglobīnā, kas nodrošina sarkano krāsojumu mūsu asinīs, un tādējādi tas ir svarīgs skābekļa transportēšanā organismā. Varš ir iesaistīts arī matu un ādas pigmentācijā, saistaudu un kaulu veidošanā.
  Cinks un varš ir antagonisti un tāpēc tos vēlams lietot kombinācijā.

  KĀ LIETOT (dozēšana)?

  Ieteicamā dienas deva:

  3 reizes dienā 1 kapsula:

  • pieaugušajiem pirms aktīvas zobu ārstēšanas vai tās laikā;
  • gados vecāki cilvēki ar osteoporozi;
  • pieaugušajiem ar kariesu vai (spēcīgu) palielinātu kariesa risku

  2 reizes dienā 1 kapsula:

  • Cilvēkiem ar augstu kariesa risku no 17 gadu vecuma;
  • pieaugušie kā ilgstoša uzturošā deva 3 mēnešus pēc zobārstniecības operācijas, piemēram, pēc implanta ievietošanas;
  • jaunieši vecumā no 18 gadiem ar (ļoti) paaugstinātu kariesa risku.

  1 reizi dienā 1 kapsula:

  • jauniešiem vecumā no 17 gadiem, kam ir kariess vai paaugstināts kariesa risks.

  Ieteicamā deva nedrīkst pārsniegt, ja vien nav noteikts citādi. Slimības, zāļu lietošanas, grūtniecības vai zīdīšanas gadījumā konsultējieties ar speciālistu.
  Kapsula ir ērti norijama, bet saturu var izņemt arī no kapsulas un sajaukt ar ēdienu.
  Satur “dry pouche” – nav paredzēts patēriņam. Sausuma nodrošinātājs.
  Ietekme uz asins recēšanu.

  Jāievēro piesardzība, lietojot asins šķidinātājus, piemēram, kumarīna atvasinājumus.

  Ieteicams sazināties ar savu ārstu, pirms lietojat produktu ar vitamīnu K.
  K vitamīns kavē antikoagulantu iedarbību.

  SASTĀVDAĻAS:  Minerālvielas, vitamīni, veģetārās kapsulas (hidroksipropilmetilceluloze), betaīnskābes hlorīds, dabīgā pildviela: amylum solani (kartupeļu ciete), pretsalipes līdzeklis: oleum annuum Helianthus (saulespuķu eļļa).

  Nesatur glutēnu, kviešus, cukuru, sāli, raugu, pienus, laktozes, sintētiskos aromātus, krāsvielas un garšas.

  Informācija par alergēniem: var saturēt sojas daļiņas.

  Līdzīgi produkti