Blue®m Oral gel, 15ml

Blue®m Oral gel, 15ml

Produkta ID: DVEOGI15 Ražotājs: Blue®m

23,99 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 10 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Dr.Petera Blijdorp vadībā komanda, kas sastāvēja no implantologiem, mutes ķirurgiem un zobārstiem, radīja īpašo Blue®m gelu, kura uzdevums ir risināt specifiskas mutes dobuma problēmas. Aktīvs skābeklis Blue®m gels atbrīvo ievērojami lielāku bagātinātā skābekļa devu kā Blue®m zobu pasta un mutes skalojamais līdzeklis. Tam ir veicinoša iedarbība uz dzīšanas procesiem ap zobiem un implantiem esošajos mīkstajos audos.

  Ārstēšanas indikācijas:

  • peri-implantīts;
  • periodontīts;
  • gingivīts;
  • čūlas mutes dobumā;
  • brūces pēc implantēšanas;
  • brūces pēc zobu ekstrakcijas

  Blue®m izmantotais mehānisms ir izšķīdināta skābekļa piegāde tieši apstrādes vietā. Siekalas vai audu šķidrums izraisa O² difūziju audos. Ir grūti noteikt audos nokļuvušā skābekļa daudzumu, jo, nonākot brūcē, metabolisko procesu rezultātā tas tiek strauji patērēts. Izšķīdināts skābeklis spēcīgi iedarbojas tikai uz mikroorganismiem, uzreiz iznīcinot to šūnu sieniņas un struktūras. Tas tiek plaši pielietots gan brūču dezinfekcijā, gan arī baktēriju un vīrusu izraisītu slimību gadījumos. Skābekļa atbrīvošanai nepieciešams +/- 100mg/l O²

  Lietošana: Aplicējiet Blue®m gelu vietā, kur tas ir nepieciešams. Pirms aplicēšanas, lai gēls labāk turētos, smaganas vai smaganu kabatu nosusiniet. Atstājiet gelu pēc iespējas ilgāk. Lietojiet Blue®m gelu vismaz 2 reizes dienā pēc zobu tīrīšanas un/vai skalošanas ar Blue®m zobu pastu/mutes skalojamo līdzekli vai līdzekli ko nozīmējis Jūsu implantologs, zobārsts, vai zobu higiēnists.

  Ja Blue®m gels ir jāaplicē dziļi mutes dobumā vai arī dziļā smaganu kabatā un to nevar izdarīt ar Blue®m gela tūbiņas palīdzību, tad izmantojiet Terumo šļirci ar Ultradent kanālu adatu. Lai veicinātu ātrāku brūces sadzīšanu, Blue®m gels var tikt ievietots tieši brūcē. Blue®m gelu drīkst norīt, jo tas nesatur toksiskas vielas. Pēc lietošanas, cieši aizveriet tūbas vāciņu. Uzglabāt ledusskapī.

  SASTĀVS: Aqua, Alcohol, Glycerin, Silica, Sodium Saccharin, Sodium Perborate, Citric Acid, PEG-32, Sodium Gluconate, Lactoferrin, Xanthan Gum, Cellulose Gum

  Ražotājvalsts: Nīderlande

  Līdzīgi produkti