Kādu elektrisko zobu birsti izvēlēties – speciālista padomi

PHILIPS jaunumi
26.10.2022

Jūs meklējat elektrisko zobu birsti? Ir daudz izvēles iespēju, tāpēc var būt grūti saprast, kura elektriskā zobu birste vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Philips Sonicare, ir eksperti šajā jomā. Philips Sonicare tās izstrādājam jau 25 gadus,  tāpēc ļaujiet  dalīties ar  zināšanām un palīdzēt jums atrast sev vispiemērotāko zobu birsti.

Sāksim…

Attiecībā uz pienācīgu mutes dobuma higiēnu elektriskās zobu birstes parasti koncentrējas uz trīs aspektiem: aplikuma likvidēšanu, smaganu veselību un baltināšanu. Tāpēc, veicot izvēli, pirmais solis ir saprast, uz ko jūs vēlaties koncentrēties.

Tagad, kad esat to izlēmis, palīdzēsim izvēlēties jums piemērotāko Philips Sonicare zobu birsti, lai kāds būtu jūsu budžets.

Padoms. Nevēlaties atstāt novārtā nevienu mutes dobuma veselības aspektu? Labā ziņa ir tā, ka jums tas nav jādara. Tagad mums ir zobu birste, kas paveic visu.

Es vēlos labāko elektrisko zobu birsti… aplikuma likvidēšanai
Kāpēc aplikuma likvidēšana ir svarīga?
Mums droši vien nav jums tas jāatgādina, bet aplikums ir lielākais mutes dobuma veselības ienaidnieks. Dienas gaitā tas uzkrājas uz zobiem un zobstarpās. Tas izraisa zobakmeni, caurumus un smaganu slimību, tāpēc tas ir katru dienu jālikvidē, lai zobi būtu veseli.

Jums ir jākoncentrējas uz aplikuma likvidāciju, ja pamanāt:

  • aplikuma uzkrāšanos pie smaganu līnijas;
  • raupju sajūtu uz zobiem;
  • jūsu zobārsts konstatē caurumu pazīmes.

Philips Sonicare elektriskās zobu sukas ir inovatīvs risinājums aplikuma likvidēšanai. Mūsu birstes 2 minūtēs veic 62 000 kustības minūtē — tik daudz kustības parastā birste veic mēneša laikā.

Šīs augstās frekvences kustības pārvērš šķidrumu un zobu pastu mikro burbuļos, kas dziļi, saudzīgi un efektīvi iztīra zobstarpas un zobu daļu gar smaganu līniju

Philips Sonicare labākā elektriskā zobu suka aplikuma likvidēšanai, vienlaikus rūpējoties par smaganām: Aplūkot šo zobu birsti >>>

Philips Sonicare labākā elektriskā zobu birste, ja vēlaties vienkāršu smaganu veselības uzturēšanas risinājumu: Aplūkot šo zobu birsti >>>

Es vēlos labāko elektrisko zobu suku… zobu baltināšanai

Kāpēc zobu baltināšana ir svarīga?

Baltāki zobi ne vien izskatās skaisti, bet var arī uzlabot jūsu pašpārliecību. Plankumi, ko rada pārtika un dzērieni, piemēram, tēja, kafija un sarkanvīns, ikdienā nosēžas uz jūsu zobiem, un tie ir jālikvidē, lai apturētu krāsas maiņu.

Jums ir jākoncentrējas uz zobu baltināšanu, ja jūs:

  • pamanāt zobu krāsas maiņu:
  • daudz dzerat tēju, kafiju un/vai sarkanvīnu;
  • vēlaties būt pārliecinātāks par savu smaidu.

Ja vēlaties veselīgāku smaidu, izmantojot Philips Sonicare zobu suku ar baltinošu birstes uzgali, jūs varat likvidēt virmas plankumus.

DiamondClean birstes uzgaļa centrā ir blīvi izvietoti dimanta formas sari, kas var pat palīdzēt saglabāt balināšanas procedūru rezultātus.

Philips Sonicare labākā elektriskā zobu suka, ja vēlaties saudzīgu un vienlaikus efektīvu baltināšanu.

Atsauce uz orģinālrakstu >>>