CURAPROX Perio Plus+produktu sērija

15.10.2000

Kas tā par sēriju un kad ieteicams to izvēlēties? Lasi tālāk un uzzini…

Antibakteriāli mutes dobuma skalojamie līdzekļi mutes dobumam, kas uzlaboti, izmantojot dabīgas sastāvdaļas.

Dažreiz jums ir nepieciešams antibakteriāls līdzeklis – piemēram, ja rodas problēmas ar breketēm vai implantiem, iekaisums vai periodontīta gadījumos vai pēc gudrības zoba izraušanas. Šajos gadījumos zobārstniecība vēršas pie hlorheksidīna (CHX), un CURAPORX tāpat – tikai mēs to esam uzlabojuši un radījuši Perio Plus + produktu sēriju.

Hlorhesedīns jeb CHX daba Zobārsti gandrīz 70 gadus ir izrakstījuši hlorheksidīnu, un tas ir pamatoti: tas darbojas! Papildus CHX diglukonātam Perio Plus + satur dabīgus bioflavonoīdus, kas iegūti no rūgtajiem apelsīniem (Citrus aurantium amara): CITROX®. Vēl spēcīgāks efekts – CITROX® bioflavonoīdiem piemīt spēcīgas iekšējās antibakteriālās īpašības. CITROX® pat pastiprina CHX antibakteriālo iedarbību. Apvienojot CITROX® un CHX diglukonātu.

Iepazīstinām ar CITROX® / P formulu

CITROX® nāk tieši no dabas. Tas ir dabisks bioflavonoīds, kas iegūts no rūgtajiem apelsīniem (Citrus aurantium amara), un ir ārkārtīgi efektīvs pret baktērijām, vīrusiem un sēnītēm. Lai nodrošinātu ilgstošu efektu, tas labi “pielīp” pie zobiem, smaganām un mutes gļotādas.

Lai izveidotu CITROX® / P formulu, tā tiek kombinēta ar citu pilnīgi dabīgu sastāvdaļu – polilizīna aminoskābēm.

Beidzot laba garša

Viens CHX mutes skalojamo līdzekļu trūkumiem ir tas, ka tie garšo briesmīgi. Tas daudziem pacientiem liek atturēties no produktiem, kuru sastāvā ir CHX. Neskatoties uz to, ka viņiem tas varētu būt nepieciešams. Lai cīnītos pret šo problēmu, Perio Plus + ir ražots lai būtu garšīgs – pateicoties CITROX® un aromatizētājam, ko izstrādājuši Givaudan aromāta eksperti.

Neietekmē garšu

CHX mutes skalošanai ir vēl viens trūkums: tie kairinoši ietekmē jūsu garšas izjūtu. Tas ir tikai īslaicīgi, bet tas ir ļoti nepatīkami. Par laimi, izmantojot Perio Plus+, šis trūkums ir novērsts. Sākot no apelsīnu sulas līdz picai, viss garšo kā nākas. Jā, mēs esam īsti CITROX® fani.

Kā ar zobu iekrāsošanos?

CHX var izraisīt zobu krāsas maiņu. Arī Perio Plus + var izraisīt šīs krāsas maiņu, taču, pareizi lietojot, krāsas maiņa tiek samazināta līdz minimumam. Turklāt tas ir atgriezenisks – jūsu zobārsts pēc ārstēšanas var bez problēmām noņemt visas krāsas izmaiņas. Sekojiet norādījumiem, lai samazināt zobu iekrāsošanos.

Padomi, kā samazināt zobu iekrāsošanos

Ārstēšanas laikā ar Perio Plus izvairieties no tabakas, kafijas, melnās un zaļās tējas, sarkanvīna, ogu, karija un safrāna lietošanas. Tas samazinās krāsas izmaiņas līdz minimumam. Rūpīgi notīriet zobus ar zobu suku un apsveriet iespēju izmantot balinošu zobu pastu, piemēram, mūsu ‘Black Is White’ vai BE YOU diapazonu.

Hialuronskābe paātrina pēcoperācijas sadzīšanu

Hialuronskābi ieteicams lietot īpaši pēc operācijām. Tā regulē mitruma līmeni, veicina šūnu augšanu un paātrina reģenerāciju. Tāpēc vairāki Perio Plus + produkti satur hialuronskābi.

Kopsavilkums

Mēs iesakām Perio Plus + visos gadījumos, kad tiek nozīmēts CHX saturošs mutes skalošanas līdzeklis, ieskaitot problēmas ar breketēm vai implantiem, iekaisuma vai periodontīta gadījumos vai pēc operācijas. Sagaidot efektīvu rezultātu, labu garšu un veiksmīgu ārstēšanu.

Uzmanību

Perio Plus+ vai citus CHX saturošus mutes skalojamās līdzekļus, lietojiet tikai pēc zobārsta ieteikuma. Normālos apstākļos šis produkts nav nepieciešams – zobu, smaganu un mutes gļotādas tīrīšanai pietiek ar zobu zirstēm un starpzobu birstītēm. Vienmēr ievērojiet zobārsta norādījumus.