Philips Sonicare Power Flosser 7000 Mutes dobuma irrigators

Philips Sonicare Power Flosser 7000 Mutes dobuma irrigators

Produkta ID: PHHX3904/30 Ražotājs: Philips Sonicare

99,99 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 6 prece/-es

 • Produkta apraksts

  Likvidē līdz 99,9 % aplikuma tīrītajās zonās*

  Pārdomāta diegošana labākai smaganu veselībai

  Jaunais Philips Sonicare Power Flosser ar izteiktām īpašībām, kas pacientiem sniedz jauna līmeņa tīrību un veicina ilgstošu atbilstību, ir nākamās paaudzes zobu diegošana.

  • Tehnoloģija Quad Stream
  • Pavisam vienkāršs dizains
  • Tehnoloģija Pulse Waves jūs allaž vada

  Lai nodrošinātu maksimālu pārklājumu un vēl rūpīgāku tīrīšanu, izmantojiet Quad Stream uzgali, lai koncentrētu ūdeni četrās platās plūsmās starp zobiem un gar smaganu līniju. Mīkstais gumijas virzulis ir maigs pret smaganām, un visi uzgaļi ir viegli pievienojami un noņemami.

  Izstrādāta diskrētai tīrīšanai, lai pacienti iegūtu lieliskus rezultātus, netraucējot citiem.

  Standarta uzgalis spēcīgai tīrīšanai starp zobiem, lai noņemtu aplikumu un netīrumus.

  Kad pacients ir pabeidzs tīrīšanu, viņš var vienkārši novietot rokturi atpakaļ magnētiskajā dokstacijā. Rokturis automātiski pārslēdzas no pauzes un izslēgtu stāvokli.

  Pacienti baudīs viņu vajadzībām pielāgotu tīrīšanu. Tīrīšanas režīms izmanto nepārtrauktu ūdens plūsmu lieliskiem rezultātiem ikdienā, savukārt Deep Clean funkcija izmanto speciālus impulsus rūpīgākai tīrīšanai, jutīgais režīms ir ārkārtīgi saudzīgs smaganām, masāžas režīms nomierina un stimulē smaganu līniju. Pacienti var noregulēt intensitāti atbilstoši viņu vajadzībām, izmantojot LED gaismas displeju.

  600 ml tvertne ar viegli atveramu vāku nodrošina pietiekami daudz ūdens vienai tīrīšanai. Lai to uzpildītu, vienkārši izceliet tvertni, piepildiet to un nofiksējiet atpakaļ sākotnējā pozīcijā.

  Īss pauzes tīrīšanas impulsos ļauj pacientiem pārvirzīt uzgali uz nākamo zobstarpu, lai nodrošinātu pilnīgu mutes tīrību.

  Unikālas krustveida uzgalis rada četras platas plūsmas rūpīgai tīrīšanai interproksimālā virzienā un gar smaganu robežu.

  Pacienti var uzglabāt papildu uzgaļus higiēniskā veidā, izmantojot kompakto un uzgaļu kastīti.

  Līdzīgi produkti