Pozicionieris T4K bērniem sakodiena korekcijai (1.fāze)

Pozicionieris T4K bērniem sakodiena korekcijai (1.fāze)

Produkta ID: MYO591025 Ražotājs: MRC

80,01 

 • stock
  Ir noliktavā

  Noliktavā 5 prece/-es

 • Produkta apraksts

  PIRMS IEGĀDES, LŪDZU KONSULTĒJIETIES AR MIO FUNKCIONĀLO SPECIĀLISTU PAR JUMS PIEMĒROTĀKĀ POZICIONIERA VEIDA UN IZMĒRA IZVĒLI!

  UZLABO UN PILNVEIDO AUGOŠA BĒRNA ZOBU UN SEJAS ATTĪSTĪBU
  Preventīvās ortodontijas Trainer for Kids (T4K) ir rūpnieciski izstrādāta, vienā izmērā pieejama kape, kas sevī iekļauj gan miofunkcionālās īpašības, gan zobu pareizas pozīcijas veidošanos. T4K ir radīts, lai satabilizētu zobu stāvokli, kamēr pastāvīgie zobi un bērns vēl aug.

  Kopš 1992.gada, kad tika radīts pirmais T4K modelis, ierīce ir kļuvusi par vienu no vispopulārākajiem un veiksmīgākajiem MRC produktiem. T4K visefektīvākos rezultātus uzrāda tieši agrīnā vecumā, kad šķiļas pastāvīgie zobi un notiek miofunkcionālo procesu izmaiņas.

  Zobu kanāli un labiālie loki sekmē pareizu zobu sķelšanos un attīstību, kamēr mēles atzīme un lūpu loki uzlabo miofunkcionālos procesus. Sākumā tiek lietota mīksta silikona 1. fāzes kape, kas ar laiku tiek nomainīta uz cietāku 2. fāzes poliuiretāna kapi.

  T4K lietošanai nav nepieciešama nospieduma noņemšana, ietaupot laiku, un tas ir paredzēts lietošanai bērniem sākot no 6 gadu vecuma. T4K lietošana paredz to nēsāt 1h dienā un pa nakti, gulēšanas laikā.

   

  Līdzīgi produkti